Sıvılcelerden bıktım

cıldım cok yaglı vede sıvılcelı cozum arıorum tavsıye ettıqınız urunler varmı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• elma sirkesini yarı yarıya sulandır her gün pamukla sivilcelerini sil düzenli uygula bunu ara verme günde bir defa yapsan yeter

0|0
    0|0
    • denedımde pek bı fayda goremedım cleanen clear almayı dusunuyorum

• bende kullandım garnier falan ama en iyi elma sirkesi geldi

• hımm anladım denerım yınede

Erkekler Ne Diyor 8

• Aspırin al. Sonra eczaneden bebek pudrası. Birde limon. Aspırıni ezerek toz haline getir bir kaba ezdiğin aspirin tozu kadar da bebek pudrası at. Limonu sıkarak karıştır, Bunu her akşam yatarken yüzüne sür. sabahlayın kalktığında yıka. Bir ay böle yap yüzünde birşey kalmaz.

0|0
    0|0
  • Aksil-5 tavsiye ediyorum. Berbat kokuyor ama.

0|0
    0|0
  • streslerden uzak dur :D

0|0
    0|0
  • cıldını temız tutmaya bak

0|0
    0|0
  • cildiyeye git baksınlar

0|0
    0|0
  • doğal yöntem parmaklarını kullan vıjk vıjk patlat gitsin :D

0|0
    0|0
  • hergün yatmadan yeşil sabunla yüzünü yıkarsan bu sorun olmaz :)

0|0
    0|0
    • emın mısın :)

• benim yüzümde yağlı ben her gece yıkıyorum sabaha kuruyorlar falan 1 haftada giriyorlar ama cok yıkandığın için yüzünün biraz yağlı olması iyi olur :) o yüzden 2 günde 1 yıka :D Hergün yıkarsan dudakların falan böle çekilir gerginleşiyo :D konuşurken özürlü gibi kayııyo ağzın falan tuhaf bişey

• hahahahah :D alemsın tamm bunuda denıcem saqol :D

• roaccutane iyi gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gece yatmadan sebamet sabunuyla ılık suyla yıka... sonra bu kremi kullan link

0|0
    0|0
  • kil maskesi benim yüzüm yağlıyken yağı alıyordu. haftada iki kere falan yap bence. çok yaparsan sorun olabilir belkii

0|0
    0|0
    • denedım ama maske yapsam bıle yarım saat sonra eskı halını alıo acaba sıkıntı baskamıkı

• benm 19 belkıde ama genetık olabılırmıs bıde hanı sole bısey var yas ılerledıkce yuzdekıler kayboluo dıe belkı ole olur

• sana tavsiiyem hiç sıkma bende iz kaldı hep. limon ve asprinde sürebilirsin. sivilcelerin üzerine.

• Batikon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...