Bu işte bir terslik yok mu? Bir erkek neden terk ettiği eski sevgilisinin facesini takip eder?

Dün ki sorumda olaydan bahsetmiştim. Hayatımı mahveden beni ortada bırakan ve gnünü gün etmeye devam eden eski sevgilim.. Bunun iki facesi vardı biri bomboş resimsiz biride kullandığı. Ben bu boş facesinin şifresini o farketmeden öğrenmiştim. Ayrıldıktan sonra bni kullandığı asıl fceden engellmişti. Geçenlerde boş facesne bir bakım dedim. Aratma geçmişinde hep sadece benim profilimi aratmış sıksık. Yani sırf profilime bakmak için girmiş o faceye. Kndinden engellio diğerinden de beni takip edio. Geçenlerde de baktıma sıl facesinden engelimi kaldırmıştı. Sinirlendim, yüze bak ya dedim ve o geri vites yapmadan hemen ben engelledim iki facesinide böylece asla ulaşamasın die. yetmedi hesabımı adımı herbişeyimi değiştrdim. Onada dayanamadım devamlı profilimi arattığını görüyorum teknoloji sandığın kadar geride değil artık rahat bırak beni ve hayatımı takip etmekten vazgeç, bir defa olsun mantıklı davran die bir mesaj attım. Sonrasında yine profilime baktını gördüm.! Sizce neden erkek bunu yapar ki.? '!

Güncellemeler:
Normalde bu takip etme şeylerini umursamam fakat bir önceki sorumdaki olayı okursanız bu yaptığı mantıksız ve saçma geliyor..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Takip etmek istediği için takip eder.

0|0
    0|0
  • seni hiç sevmemiştir seninle onu kıskandırmak için çıkıyordur hala onu seviyordur...

0|0
    0|0
  • Eski sevgili sırtına dövme yaptırdığı için.

0|0
    0|0
  • Erkektir yapar

0|0
    0|0
  • ben sana sorayım benim kız arkadaşımda beni terk etti ama aynı şeyi o da yapıyor sence nedendir ?

0|0
    0|0
    • İnan bende bilmiyorum.. BBi insan hayatını mahvedip kaçtığı birini neden takip eder anlam vermiş değilim.

• Haklısın.

• genelde hatunların işi bu

• Sadece soru başlığına bakarak cevap veriyorum. 10unuda takip ediyorum. ikimdemi ? değil. ama ediyorum. sanane mk

0|0
    0|0
  • bende yapıyorum sanırım meraktan... hala şifresini değiştirmemiş ben ne yapayım

0|0
    0|0
  • evet çok ters bir durum normalde kızlar erkekleri takip ederdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence insan sevdiği insanı bırakamaz neden takip ediyordur yedekte tutmak için hala seni unutamadığını seninle ilgilenip sevdiğini sanmanı sağlayıp senide elde tutmak için ...

Sevse zaten iş geçtikten sonra seni takip etmezdi

0|0
    0|0
    • Yedekte tutamıycağını adı gibi biliyor. Bizimkisi tam anlamıyla bitti, bir önceki sorumu eğer okursanız daha iyi anlıycaksınız beni...

• Bir nedeni yok , eder eder . Sanane nan yeni üye?! Sana deli gibi aşıkmış da ondan , söyledi bana mofo :/

0|0
    0|0
  • bende eski sevgilimin facesini takip ediyorum tabi o bilmio..şuan çok ciddi seviyeli bir ilişkim var ama onuda takip ediyorum..sevdiğimden falan değil,asla geri döneceğimden de değil..merak sadece.ne yapıyo salak diye bakıyorum :)))))))

0|0
    0|0
  • insan bazen sevsede terk edebiliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...