Erkek arkadaşımın "beni baz alarak plan yapma" demesi

merhaba arkadaşlar. dün erkek arkadaşımla kariyer planlarımla ilgili konuşuyorduk. ben yaşadığım şehirden başka bir yerde akademisyen olmayı istediğimi ve okulun öneminin olmadığını söyledim. erkek arkadaşım başka bir şehirde yaşıyor. bu kararında ben mi etkili oldum dedi. ben bunun cevabını bilmiyorum dedim. o da "beni baz alarak plan yapma. benim ne yapacağım belli olmaz, bugün yarın her şeyi bırakıp alır başımı giderim. ben sorumluluk almak istemiyorum yarın bir gün senin yüzünden demeni duymak istemiyorum" dedi. ben de" bundan sonra sen yanımda olmayacağını bilerek karar alırım" dedim. böylece üzülmüş olmazsın dedi. Bu nasıl yaklaşım arkadaşlar? insan sevgilisinin hep yanında olduğunu bilmek ister değil mi? sizce ne yapmalıyım, bundan sonraki davranışlarım ne yönde olmalı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bulunduğu şehri yazma demek istemiş.

Uzaktan uzağa görüşmeye devam etmek istemiş.

Olaki gittiğin yer yanıbaşı olur, sonrasında mutsuz olursan sebep olmamak istemiş.

İlişkinin çok da ilerisi olacağını düşünmediğini söylemek istemiş.

Kendine çok da güvenmediğini söylemek istemiş.

OLABİLİR!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı şeyi kız arkadaşımın yapması ve daha öncesinde tüm planlarıma beraber şekil vermiştik iş işten geçtikten sonra böyle konuşmaya başladı ve cebime giren paradan bulunduğum şehir yaşadığım hayat herşeyi etkiledi bu kararlar. resmen yaşam kalitemi düşürdü şimdide hatırlatınca sinirleniyor. erken uyarmış ben seni takmıyorum sende beni takma diyor. sende onu takma, hayatında önemli biyere koyma..

1|0
    0|0
    • çok haklısın. sanırım en iyisi bunu yapmak. ve artık ne olacağı varsa olur diyorum. çünkü herkesin yorumu onun gideceği yönünde benim yorumum da böyle olunca, işi ciddiye bndirmeden üzülmeden benim çekip gitmem gerekiyor sanırım.

• Belki garantici düşünüp ileride ne olacağının garantisi yok ona göre plan yap gibi düşündürmek icinde söylemiş olabilir ama bariz bir sekilde ciddi düşünmeyelim der gibi geldi bana

1|0
    0|0
    • ne yaptığı belli değil ki. bir seviyorum bir çekip gidicem dengesizliğiyle uğraş dur

• kovalayan bir tip değil. işin kötü yanı çok seviyorum.

• İşin zor o zaman.Ama hemen kotu düşünme belki de bana güvenme ileride neyin ne olacağı belli olmuyor gibisinden de söylemiş olabilir

• pas atmak yerine şut çekerim ben bencilim diye bağırmış sessizce.

sen de dediği gibi yap ve planlarını o yokmuş gibi kur.

1|0
    0|0
    • tabiki o yokmuş gibi kurucam. ama sevdiğim sonuçta. birlikte plan yapmanın güzellğini anlayamayacaksam o nasıl birliktelik oluyor ki. doğru dürüst konuşamıyorum da

• Merhaba canım :) oooo biraz ağır bu ya .s İstemicek sanırım devamında ilişkiyi. evet ister elbette. Konuyu çözmeye çalış konuş yeniden. Düşüncelerini aktar. Olmucaksa bir anlamı yok diretmenin

1|0
    0|0
    • istemedğini bazen belli ediyor ama biriyle evleneceksem o sen olacaksın diyip duruyor bana. hem beni baz alarak plan yapma diyip hem de nasıl güvenmemi bekliyor anlamıyorum.

• Bence saçmalıyo sen çözümü biliyosun birşey demicem

• yani sıkıntıya gelirsem top atarım ablacımmm ...denebilir.

1|0
    0|0
  • onun sanki niyeti var gibi ileride gitmeye

1|0
    0|0
    • yolu açık olsun derim giderse. ama bu kdar da açık söylenmez ki dimi resmen ben seni bırakıp gidicem kendini hazırla dedi bana. of

• düşüncesiz bir söz

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun zaten gitceği belli bırak gitsin

1|0
    0|0
  • anlaşılan ilişkiniz şimdilik devam ediyor bir geleceği yok

1|0
    0|0
    • gelecek düşündüğü kişi benim. ama onun bir yanı da böyle çekip gitme arzusu. ne yapmalıyım onun dengesizliğiyle bilmiyorum

• çok bağlanmadan bitirmelisin çünkü o gelecek düşünmüyor seninle anlaşılan

1|0
    0|0
    • gelecek düşünyor ama karakteri böyle. seviyorum onu, bir gün gideceğinden de eminim. ama bırakılmıyo :/

• ben diyeceğimi dedim sana inş üzülen sen olmazsın umarım mutlu olursun dilediğin gibi istediğin gibi olur herşey

• teşekkür ederim güzel dileğin için.

Yükleniyor...