Kimi seviyor? Beni mi bir başkasını mı?

2 senedir aynı okuldayız ama bana bir selam bile vermedi bugüne kadar. Okula ilk başladığımda onu hiç fark bile etmemiştim ama bana dik dik bakışları dikkatimi çekmişti. bir sabah okulun kapısının önünde bana yol verdi hatta yanındaki arkadaşı yürüyordu onuda eliyle tutarak dururdu. Bir defasındada ben öylen sonu okuluna geç kalmıştım orda beni en yakın arkadaşımdan sormuş. Nerde ayşenur diye. Geçen gün bir arkadaşım ağızını aramış oda birini seviyorum demiş ama o ben miyim ? şimdiden tskler

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence seni seviyorsa en kısa zamanda sana bunu dile getirir bekle ve gör seni merak ettiğine göre bence senden hoşlanıyor olabilir :)

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim cevabin icin :)) bende öyle düsünüyorum ayni fikirdeyiz ... Insallah platonik ask degildir :/

• inşallah hadi hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Seni çok seviyor (:

1|0
    0|0
    • Peki ozaman iki senedir neden bana bir selam bile vermiyor?

• link aradağınızı bulacağınız adres. arakdaşlar bir bakın derim

0|0
    1|0
  • olabilir de olmayabilir de. İnsanların çoğu kadın veya erkek benimle çıkar mısın? evlenir misin? gibi sözleri etmeden evvel uzun uzun araştırma yapar ve red edilmek istemez?Şartları görmek bilmek ister

1|0
    0|0
  • bilemeyizki dur ben bir küreye bakayım =D

0|0
    1|0
  • lise mi :?

0|0
    1|0
    • Hayir universite. niye sordun?

• Benim nasihata ihtiyacim yok, cunku derslerim gayet iyi. Bende özel hayatimla derslerim bagli, biri kötü giderse öbürüde kötü gidiyor !

• ok.

• bizi seviyor ayşenur bizi :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...