Bu gün 2. arayışı açmamaya devam mı?

Ayrılmamızın sebebi beni aldatmasıydı. Aldattıktan 1 hafta sonra salak gibi yine ona kanıp affettim içimi rahatlatmak için face şifresini falan istedim vermedi oyaladı durdu bende ayrıldım. Ayrıldıktan sonra bir kaç defa aradı açmadım en son dayanamayıp açtım ona barışmıycağmızı seçimini yaptığını bidaha beni aramamasını söyledim. 2 hafta aramadı bu gün 2. arayışı telefonu açmadım açmamaya devam mı edeyim yoksa açayım mı sizce?

Güncellemeler:
Az önce facesine baktım 1 saat önce beni aldattığı kızla ilişki yapmış.

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Devammmmmm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kurtuldun işte... :PPP

1|0
    0|0
  • ders almadığın belli bugün olmasa bile yarın o telefon açılır..

0|0
    0|0
    • Yok açmıycam kararlıyım da. Telefonu açmadığım da onu hala önemsediğimi falan düşünmesini istemiyorum

• açmadğın sürece hiçbi sorun olmaz asıL cevap verirsen üsteler..

• Peki teşekkür ederim.

• salaksın kızım sen :)

0|0
    0|0
    • Neden salağım aldatıldığım için mi? Benim suçum mu bu?

• tabikide aldatılmak senin suçun değil ama aldatılıp tekrar ona dönmen çok büyük bir salaklık

• ay Allahımmmmmmmmm nedir bu sizin derdiniz.bigün öyle bigün böyle :P

0|0
    0|0
    • Benim her günüm aynıdır.

• e hem açıyosun arasın diyosun sonra niye arayınca açmıyorsun :S

• Bence telefonunu engellenenler listesine ekle kurtul... Aldatılmışsın daha neyin peşindesin..

0|0
    0|0
    • ben onun bana dönmesini beklemiyorum ki ya da affetmek konuşmak tam tersi atacağı bir noktasına tahammülüm yok. Sadece teli açmıyorum ne düşünür diye merak ettim

• Nasıl olurda kandırırım diye düşünüyordur. Veya kaşan kuş nasıl kafese tekrar girerin hesabındadır. Düşüncesi bundan başka ve fazla değildir...

• Haklısın

• Bir kere koptuğu zaman ne kadar yamalasan da eskisi gibi olmuyo..

0|0
    0|0
    • Yamalamaya çalışmıyorum sadece beni kaybettiğini hissetmesini istiyorum ki kaybetti

• o.O fazla kızgınsın sanırım

• Hemde nasıl

• Aynen devam et. Kendini kullandırtma.

0|0
    0|0
  • mendil lazım mı ?

0|0
    0|0
    • Yok canım üzüntüm 1 saat sürdü mutluyum

• çoktan atlattm ben o drumu ilşkiyi görnce birden tuhaflaştm 1 saate bişeym kalmadı şmdi mtluym :d

• hayırlı işler de gitsin.ne gerek var teli açmaya ihanet etmiş işte

affı olmaz.

0|0
    0|0
    • Affetmek için değil de . Hani teli falan açmıyorum hala onu önemsediğimi unutamadığımı falan düşünmesini istemiyorum sessizim diye

• çok iyi etmiş:D:D

0|0
    0|0
  • boşver gitsin ya, 1 kere aldatan 2. yede aldatır 3.yede. benim kız arakdaşım aynı şeyi yapsa telefon numaramı dahi değiştirirdim.

0|0
    0|0
  • bence senle hiç uğraşmamalı

0|0
    0|0
    • Gel de ona anlat

• Ben sana şimdi ne desem boş.. Bir gün çok sevdiğin insan aldatırda o zaman anlarsın beni.

• işte böyle düşündüğünüz için hayal kırıklığına uğruyorsunuz

• aldatmış işte ne açacan telefonu yerinde olsam hattı kırardım

0|0
    0|0
    • Onun için hat falan kıramam

• Facem yok

• valla elimden gelen budur. varsa bir fikrin sen söyle

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatmış hala ne diye aramasını bekliyosun ki

0|0
    0|0
    • Aramasını beklediğimi nerden çıkardın ki ? Telefonu açmıyorum, beni artık tamamen kaybettiğini hissetmesini istiyorum doğrumu yapıyorum diyorum. Yoksa açıp ağzıma geleni sayıp kapatayım mı. Yani kısacası diyorum ki sessizlikmi en güzel cevaptır ona yoksa içimde ne varsa dökeyim mi?

• muhattap bile olma

• Allah ından bulsun o herif

0|0
    0|0
  • dogru yapıyosun hiç açma

0|0
    0|0
Yükleniyor...