Sokakta Tecevüz olayları artacak diye Korkuyorum!

Tecavüz olayları artacak diye korkuyorum !

Geçen gün çarşıda gezerken benim gördüğüm kaç kişi kızları elledi kızlar ses bile vermedi rahatsız olmadılar !

Bu nasıl Dünya oldu Namus diye bir şey var sizin haberiniz var mı?

Güncellemeler:
(Özür dilerim söylemek istedim )

Kız hiç Rahatsız olmuyor ki azcık rahatsız olsa ben gidip ağzını yüzünü kırcam ama yok abi yok .

Benim de Sevdiğim kız var oda çarşıya gidiyor yıkarım ortalıgı o kadar .

Bu Ülke'yi bu hale getirenlerden ŞİKAYETCİYİM ! .

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• gerçektende çok aciz durumdayım bazı kızlar rahatsız olmuyor bazıları oldugu halde birsey yapamıyor her gittiğim yerde rastlamaya basladım ve birkeresinde cok komik bir olay basıma geldi ve tövbe ettim karısmamaya dünyanın çivisi cıktı simdide tersen cakıyorlar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• taksimde kışın 6 kişinin tecavüz ettiği kadın hala ortada yok. Ben daha çok korkuyorum.Abazalar her yerde.

0|1
    0|0
  • rahatsız olmadı deme. ben lisedeyken tam bir dönem boyunca bana enli boylu bir sapık takmıştı. gıkımı çıkartamıyordum. çok mu meraklıydım? asla! nedeni özgüvensiz yetişmemdendi. ben sesimi çıkarsam amaan buna kim bakacak derler korkusuyla sesimi çıkaramadım. okula giderken her gün gergün aynı kabusu yaşadım. bir kaç arkadaşıma açtım konusunu çözüm bulamadık. kabuslarıma girerdi. aileme de diyemedim... sonra bir gün otobüse hoca gördü. bana ters ters baktı. şerefsiz ben çok meraklıydım sanki. bir yardım eli uzatmadı. çözümü anca okula geç giderek buldum. Allah da o pisliğin belası neyse versin! (bela okuyan bir insan da değilimdir normalde. ama o okutuyor kendisine

1|1
    0|0
    • onun ağzına sıçacaktın baştan

• arkama dönüyordum elleri yukarda tutunuyor. bana mı acaba ööle geliyor diyordum. sonra anladım ki adam bana sürtnüyormuş. köpek herif. eşşekoğlu eşşek. Allah onu beter etsin süründürsün.

• Amin. :s ALLAH ' her iki dünyada da beter etsin .

Erkekler Ne Diyor 8

• namus denen şey unutuldu kimi kızlar genelleme yapmıyorum namussuz kimi erkeklerde pazarlayıcısı oldu ben üstü kapalı söyledim siz anlayın

0|1
    0|0
  • Kesin elleyen sendin. Seni gidi seni :D

0|0
    1|1
  • Onları görüpte ses çıkartmıyosan seninde sorunların var.

0|0
    0|0
  • Kızlar bizi s*kmeye çalışıyor artık namusumu zor koruyorum.

1|1
    0|1
  • Sen hiç taksime gitmedin galiba. taksimde kızlar pandik atıyor bak elliyor demiyorum pandik atıyor. bikere tam giricek diye çok korktum iyi ki sıyırdı

0|0
    0|0
  • aynen abi bu devirde kızlar erkeklerden daha fazla azmış geçende ben gördüm otobüste

0|0
    0|0
  • tecavüz edenin cezası tecvüz olmalı bence hemde zencilerle:D:D

0|0
    0|0
  • kadınlar allahın erkeklere emanetidir onlar bizim kölemiz değildir bizim can yoldaşlarımızdır ama dediğn sey dünya döndükçe çogalacaktır

1|1
    0|0
Yükleniyor...