Kocanızın ya da aynı evi paylaştığınız sevgilinizin en çok hangi hareketlerine kızarsınız??

Kocanızın ya da aynı evi paylaştığınız sevgilinizin en çok hangi hareketlerine kızarsınız?

Güncellemeler:
düşününce neye sinir olursunuz, cevap için yaşamak zorunda değilsiniz..

0|0
24|16

En İyi Kız Görüşü

• Tuvaletten çıkınca ellerini yıkamıyorsa, yemekten önce ve sonra ellerini yıkamıyorsa, her gün duş almıyorsa, gece yatağa girerken ayaklarını yıkamıyor, dişlerini fırçalamıyorsa, genital ve anal bölgesini temiz tutmuyorsa, koltuk altı ve genital-anal tüylerini almıyorsa, tırnaklarının içi pisse(madem uzattın temiz tut şunları), ev temizliğinde kendisine hiç bir iş düşmediğine inanıyorsa, yemek yapmayı bilmiyor ve benim yaptığımı beğenmiyorsa(o zaman kendi yapsın), yorgunum dediğim zaman anlamıyorsa, duygusal ve zihinsel durumum değiştiğinde benimle ilgilenmiyorsa kızarım.Sonuçta aynı evi paylaşıyoruz, cinsel birliktelik yaşıyoruz.Bunlara kızmam çok doğal.Mesela onun genital bölgesindeki almadığı kıllar yüzünden kendime mikrop bulaşmasını falan istemem.Yatakta pis bir ayak kokusu, kokan ağız falan çekmek istemem.Gidip salonda yatacaksa, ayrılmayı tercih ederim.

18|15
    2|3
    • eksiksiz yazmış :)

• Eli değmişken senin yerine nefes de alsın mı :)

• bu ne bee detaylar detaylar, hatun yaşıyo demek bunları :))) genital anal genital anal demiş yaw, oraldan bahseden yok ora pis kalabiliyo mu?

Kızlar Ne Diyor 23

• mümkünse mutfaga girmesin abii yaa.. çok güzel yemek yapıyor da mutfagın agzına s*cıyor...

kalmıyor iştah miştah :D

5|3
    0|0
  • yatak odasında yerler yeni ekim yapılmış giysi tarlası gibi olmasın mesela.

adam gibi alsın duşu her yer vıcık vıcık su olmasın.

mutfağa girmesin. giriyorsa benimde insan olduğumu unutmadan etrafı dağıtsın.

2|0
    0|0
  • O çoraplar niye ortalık yere çıkarılır hiç anlam.

Duşakabin varken o banyo nasıl öyle sırılsıklam olabiliyor.

Her seferinde su içmek için neden ayrı bir bardak çıkarılıyor.

Tv karşısına uzanmışken kırlentler neden yerinde duramazlar

Diş macunu olayına girmiyorum hiç vs vs..

0|2
    0|0
  • kendi pisliğini kendi temizlemeli insan.

0|0
    0|0
  • Daginik olmasina, dislerini fircalamamasina, herseyi ayagina getiriilmesini istrmesine, kil yumagi gibi dolasmasina, surekli ya mac ya da mac ozetlerini izlemesine sinir olurum herhalde

2|0
    0|0
  • Kıyafetlerini çıkardığı gibi yatağın üstüne ya da bir yere atmasın katlasın yerine koysun adam olsun

1|1
    0|0
  • işten gelnce elını ayagını yıkasın ter kokmasın

pıs corabını yerlere degıl kırlı sepetıne atsın bı zahmettt dger kıyaftlerını ben toplamaya razym

kanepeye uzanıp sunu getr bunu yap demesın agzının ortasına patlatırım yumrugu

2|1
    0|0
    • sen bütün gün evdesin çalışmıyorsun, adam işten yorgun argın gelmiş az yapacağın hizmetide çok görme

• sen çalışıyorsan zaten hayat müşterektir ben ev hanımlarından bahsettim

• Mutfakta işime karışmasına.böyle illet bir tecrübe yaşamışlığım var.adam benden daha kadın.şunun tuzu çok, bunu niye makineye dizmedin, çayın altlığı üst rafta görmedin mi falan? şanslıyım ki kısa sürdü..

1|0
    0|0
  • cok konusmasın kafamı bozmasın

0|1
    0|0
    • genelde sizin dırdırlarınız raahtsızlık verir ama sen tam tersini söylüyon :)

• pis olursa panpa bide yediğini saklamasın. ama ben çikolatalarımı saklarım başka:P

0|0
    0|0
  • tv karşısına geçip onu getir bunu getir omzum ağrıyor masaj yap diye emirler yağdırınca uyuz oluyorum boğasım geliyor :D

0|0
    0|0
  • hıc bıseyıne kızmıyorum kocam degıl mı?

0|2
    0|0
  • kılını oralara buralara düşürücek ya.en nefret ettiğim şeydir o.kılsız erkek istiyorum o yüzden :D

0|0
    0|0
    • bacak kılları düşüyor annem de cok sikayetci bundan

• benle ilgilenmeyip bilgisayar,televizyon karşısında oturmasına

0|0
    0|0
  • dışardan gelince ayakkabılarıyla kapının önündeki küçük halıdan 1 adım bile atmasına.

0|0
    0|0
  • dağınık olmasına kızarım bir eve bir dağınık yeter

1|0
    0|0
  • Diş macunu başından sıkmasına ! deli olurum :)

0|0
    1|0
  • Temizliğine önem vermiyorsa ,bir de kaba olursa kızarım.

0|0
    0|0
  • dağıttıklarını toplasın özellikle dişini fırçalasın pasaklı olmasın

0|0
    0|0
  • Banyoda yerleri islatmasin yeter :D

0|0
    0|0
  • Önce yaşamak gerek cevap için

0|0
    0|0
  • galiba herkesin kızdığı genel şeyler temizlik genllikle benim kirli çoraplarını heryere atması bütün gün heryeri pırıl pırıl yaptktan sonra gelip üstündeki kıyafetleri fırlatıp ayaklarını yıkamadan duş almadan o koltuğa yayılıyosa yemek salonda yicem diyosa cok yorgunum butun gn naptınki evde derse cinayet sebebi ama Allahtan benimki dağınık biraz ama temiz her gün duş almazzsa onu boğarım :)

0|0
    0|0
  • ter kokması

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• temizlik takıntılı olduğum için...kız arkadaşım elbiselerini işten gelince sağa sola atardı..sabah yaptığı kahvaltı bir masanın üstünde bir de yerde...yıkamayı bırak tabakları hepsi ortada...havluları özellikle banyo havluları yerlerde...laptopumun masasının üstünde çay tabağının izleri...yediği gofret tarzı bıdıbıdılar çöp kutusunun yanlarında...vs...3 ay dayanabildim sonra yolladım...dağınık..pasaklı ne kızı ne de erkeği sevmem...üniversite yıllardada öğrenci evinde çok kavgam vardır bu temizlik takıntım yüzünden...

1|0
    0|0
  • mümkünse yemekte ağzını şapurdatmasın ..

yemek yerken ağzı kapalı yesin.

çatal kaşık bıcak tutumuna özen göstersin.

evin içinde terlik giysin.

kişisel eşyalarını ortalıkta bırakmasın(diş fırçası .Tarak)

kendisine ait olan havluyu kullansın.

Ve mümkünse çok Parfüm sıkmasın(Astım Hastasıyım)

Ve konusurken benim yüzüme baksın .

0|0
    0|0
  • Disardan gelince elbiselerimi çıkarır saga sola atarım coraplarimi cikarir top gibi yapar banyoya dogru firlatirim istedigim zaman bardak alir içerim kimse karisamaz yok su icmicek yok bunu buraya atmicak yok cok konusmucak yazmışlar baslarim öyle kadına o ne yaparsa yapsin be karismam evde

0|0
    0|0
  • TV karşısından kalkmaması.

0|0
    0|0
  • saç teli sigara saçma saçma konuşmasını istemem yaptığı yemek iyi değilse beyenmem tırnaklarını uzatmasın yüzündeki kılları alsın bıyık bırakmasın havluları değiştirsin benim şampuanımı parfumü kullanmasın tvde bana karışmasın onun izlediği diziyi sevmiyorsam mecbur değilim acmaya pes bilgisayar oynu oynamayı öğrensin bana herşeyi sormasın kafamın etini yemesin yabancı dillere ilgisi olsun kendini geliştirmesini bilsin pedlerini benden uzak tutsun ahahah :D

0|0
    1|0
  • Eig e katılıyorum

0|0
    0|0
  • Terslenmediği sürece sorun olmaz, ben çok kolay uyum sağlayan biriyim oda öyle ise herşeyi el birli ile hal ederiz diğe düşüniyorm

0|0
    0|0
  • Aynı evi paylaşacak bayan neredeki bizim kızlar hep ayrı bir terane

0|0
    0|0
  • Dağınık değilse,bana yardım ediyorsa ev toparlama konusunda titizse gerisi FIS.

1|0
    0|0
  • Temizliğe önem vermemesine kızarım

1|0
    0|0
  • lavaboda saç teli görürsem sinirlenirim

0|0
    0|0
  • horlaması...(gırtlaklarım)...

0|0
    0|0
  • Tuvaleti ve Banyoyu temiz bırakmalı arkadaş...

0|0
    0|0
  • Sıçmasın ossurmasın işemesin.. dişleri her zaman bembeyaz olsun.. fazla yemesin.. fazla konuşmasın..

0|0
    0|0
  • yemek yerken konşmasında herşeye razıyım :)

0|0
    0|0
  • Evde metal ve ona benzer müzik dinlemesi beni vitesten çıkartır

0|0
    0|0
Yükleniyor...