Arkadaşın ihaneti....

hemen hemen en yakın arkadaşınız sevdiğiniz çocuğa öyle böyle yapıp kendine çekip çıkmaya başlamış... ne yaparsınız ona ?

Güncellemeler:
özellikle kızalrdan cevap istiyorum .

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlarda, erkekler konusunda ilginç bir rekabet var zaten.Başkasının olan ya da olma ihtimali olan her zaman daha çekicidir.Direkt bağlantıyı koparmanı öneririm.Pisliğe bulaşmanın anlamı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ağzını değil gözünü açıcan bu devirde

0|0
    0|0
  • kızlardan cevap beklemen iyi olmuş, yoksa erkekler daha ayrıntılı anlatır, onları uygılaman içinde yardımcı kipman alman gerek... ! ;)

0|0
    0|0
  • bir şey yapazsın .çünkü sen tam olarak ne güvenebileceğin bir arkadaş ne de bir sevgili seçmişsin.onlar gönülleri nereyi istiyorsa zaten oraya konacaklardır.senden sonra belki kaç kişi daha bu ilişkiye müdahil olacaktır!bence kendini küçük düşürme diyecem ama sende şu anda aşksızlığın körlüğü olduğu için her an tekrar bu olaya karışabilirsin.

0|0
    0|0
  • İyi de sorun en yakın arkadaşında değil. Sevdiğini düşündüğün kişi de. Demek ki seni sevmemiş sevse ona gitmez. Arkadaşına da yol ver böyle kapansın yarın bir gün aynı halt onun başına gelecek.

0|0
    0|0
  • Ben susardım hiç tepki vermezdim..ödleri kopardı bu niye bu kadar tepkisiz diye :D

0|0
    0|0
  • bi sevgili için arkadaşlığını yıkmaya değmez ama türküz sonuçta söylerdim bilyosun bilerek yaptın sktr gt bida bnle konusma derdim elbet onlar ayrılcak o zaman ne bk yicek?

0|0
    0|0
  • ortamı terkederim o insalr sen arkadsın olmaz zaten .) bı hayırda görmessın öc alcam ıntıkam alcm dersen kendını apralar dha cok canın yanar .) sıktır et sıktır gıtsınler .)

0|0
    0|0
  • Umurumda olmaz... Karakteri oturmamış insanlarla yan yana bir daha gelmem olur biter.

0|0
    0|0
  • Döverim hemde çok seri döverim.

0|0
    0|0
  • salla gitsin

0|0
    0|0
  • Kız kimi seviyorsa onu tercih etsin derim

0|0
    0|0
  • çekerim s.ktiri yol veririm değmez uğrasmaya ikisi içinde

0|0
    0|0
  • bişey yapmam mutluluklar dilerim arkadaşlığımıda bitirim

0|0
    0|0
  • Çokta ikimde mk. yollar onların

0|0
    0|0
  • önüne bak demek ki ikiside aşağılıklar boşver gitsin

0|0
    0|0
  • arkadaşı defterinden sil derim...

geçen bir ünlü twitter den ne yazmıştı hatırlarsan;

senin bir şey yapmana gerek kalmıyor;kader senin intikamını alıyor demişti..

(ebru şallı nın boşanması ile alakalı söylenmişti..)

0|0
    0|0
  • oyarım onu beeeeeeee

0|0
    0|0
  • çocuğun aklını çelip ikinizle grup yapmasını sağla sonra aradan çekil ve çocuk senin peşinde.)

0|0
    0|0
  • ikaz ederim, olmadı döverim.bu tür konular hassas konular.

0|0
    0|0
    • o kadar laf söyledim ama yüzsüzlüğün bu kadarıı halen benle konuşmak istediğini söylüyoo bid ben abartıyomuşum

• benm erkek arkadaşım değildi sevdiğim erkekti kız onun aklına çeldi

• bırak öyle insanları boşver

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüzüne tükürürüm elimden çook çekeceği var

0|0
    0|0
  • Ne halt yerlerse yesinler.

Edepsizce bir şey yapmış olur, insan yerine koymam.

0|0
    0|0
    • kız zaten önde giden diyorumki hiç bişey yapmıyorum çocukta yaşıyarak onun ne mal olduğunu öğrenck ben o zaman görcem onlrı

• Eden bulur sıkma sen canını.. Kendi pisliğinde boğulsun

• aynen .d

• İkisi de umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Dov gitsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...