Bütün herşeyi silebilir mi ?

Ben birşey öğrenmek istiyorum abime sürekli mesaj geliyor karısının onu aldattıgı ve bilgisayarını telefonun incelemeye alması gerektiğini. Tabi karısı inkar ediyor gelen numaralar skype üzerinden atıldığını öğrendik ve savcılığa verildi. Sonra karısının bilgisayarını ve telefonunu incelemeye aldıracak fakat karısı ondan önce bilgisayardaki msn konuşması vb şeyleri sildirebilir mi daha doğrusu araştırıldığında çıkmamasını sağlayabilir mi ? ( karısının telefon hattı abimin üzerine değilmiş kadının üzerine araştırmak istese araştırabilir mi ? )

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herseyi silebilir bilgisayara üstü üste format atması lazım adli bir soruşturma olsa uzmanlar bir sekilde araştırıp bulurlar ama bu olayda sizin bulmanız zor telefon hatttının dökümünü isteyebilirsiniz ama hat sahibinin istemesi lazım

Böyle bir şüpheniz varsa o na hiç belli etmeden araştırmanız lazımdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilgisayardaki verilerin formatlansa dahi kurtarılma şansı vardır. Emniyet isterse bunu yapabilir. Hatta sıradan bir bilgisayarcı bile bunu başarabilir. Ama yinede bunun garantisi yok.

0|0
    0|0
  • Silinse dahi onu ortyaa cıkarıyorlar. ama hattın kendisine ait olması gerekiyor ya da karısı izin vermeli

0|0
    0|0
  • savcı karar verirse işin uzmanları var silinenkelr geri getirebilir hele yakın zamandakiler daha çabuk.

0|0
    0|0
  • Kişisel bilgi ve verilerin gizliliği esastır. Ancak Mahkeme kararı ile bu bilgiler araştırılabilir, aksi suçtur. Ama her zaman illegal yollar mevcuttur malum...

0|0
    0|0
  • Bulurlar ama o kadar uğraşmazlar sonuçta devlet meselesi olarak bakmıyorlar.

0|0
    0|0
  • iyi bir hacker herşeyi bulabilir.

0|0
    0|0
  • araştırabilir ama bunları savcı isterse yapabilirler.

0|0
    0|0
  • sildiremez canım.hertürlü bulurlar.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun böyle insanlara başka bişey demiyorum !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sildiremez.

0|0
    0|0
  • silsede silinmez çıkar herşey ortaya

0|0
    0|0
  • SUC DUYURUSUNDA BULUNDUYSANIZ ZATEN SAVCILIK EL KOYAR VE SILSE DAHI CIKARTIRLAR O KONUSMA VARSA MERAK ETME YOK ÖYLE BI SANSI

0|0
    0|0
Yükleniyor...