Moralim cidden çok bozuk yardım..

İşe gireli daha 3 ay oldu bu zamana kadar çoğu şeyi yalnış eksizsiz yapmama gayret gösterdim ve işle ilgili çizim programlarını bilmediim halde 1 günde tek başıma çözdüm ve rahat rahat çizim yapabiliyorum ama dün patronum bana para verdı bı mıktarı garantıye bır mıktarı akbanka yatıcak dedı tamam dedım sora ben karıstırdım unutmusum ıste ıkısınıde garantıye yatırdım sonra aksam aradı yalnıs yatırmıssın dıye kusura bakmayın dedım yarın ceker aka yatırırım dedım bugun bıraz sorunlu cekıldı para telefonda sıkıldı gıbı sankı cok moralm bozuldu cok kkotu hıssttm kendımı becerıksız gıbı adamın gozundede ole olmusumdur kesın

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onun yerinde olsam çok kızardım ama anlayışlı ise birşey demez ama içinden kızar ama bu hataları ilerde tekrarlarsan salak konumuna düşersin eğer unutkanlık gibi bir durumun varsa elinde bir tane ajandan olsun yapılacların listesine kafana göre planla daha iyi olur haydi sana kolay gele

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olur boyle,hangımız bahtsız bedevı konumuna dusmedık sanki,durma ustunde elın ayagına karısır ıyıce

0|0
    0|0
  • bozma moralini hayatta yapılan en basit bir hata bu moral bozacak bişey yok çalmamışsın ya yanlış yatırmışsın ne var bunda takma kafana

0|0
    0|0
  • bence büyük hata ... allahtan başkasının hesabına yatırmadın...ama dikkkatli olman gerekir... özellikle para konularında...

0|0
    0|0
    • O KADAR BUYUK HATA DEGILKI HESAP NUMARASINA DEGIL ZATEN TURKCEL CEP HESAP DIYE BISI ONUN NUMARASINI YATIO ZATEN AMA AKBANKA BEN ONUN YERINE GARANTI TURKCELE YATIRDIM

• tamam ne olursa olsun dikkatli olman gerekli en azından not alman yararına olur paranın içine buraya bu kadar buraya bu kadar yatacak diye...

• takma kafana be.. insansın olur böyle seyler böyle yanlşısları sadece sen yapmıyorsun allah baska dert vermesin

0|0
    0|0
  • İşten çık olmazsa artık o ortam seni hep gerecek aynısı benim başıma da geldi çalışma hevsim kaçmıştı

0|0
    0|0
  • Moralini moralliyim senin... herkes hata yapabilir öyle moralini bozunca bir bok düzelmiyor. daha hata yapmamaya çalış yeter

0|0
    0|0
  • boşver takma.zaten i*ne işverenler çalışmanı görmez en kçük hata dinlenmende gözüne gelir adamların.

0|0
    0|0
  • Ciddenmi ahahahah

0|0
    0|0
  • olur böle seyler

dikkat edersin bir daha

olur gecer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...