Biraz uzun ama yardım lütfen! işin içinden çıkamadım

arkadaslar bir cocuktan hoslanıyodum okulda. oda benden hoslanıyo sanıyodum. cunku devamlı bakıyodu bende bakıyodum tabi. hatta yanıma gelmeye calısır gıbı bı durumu olmustu ama konusamamıstı. her neyse buraya kadar normal her sey. sonra ben cocugun bu hareketlerinden cesaret aldım ve facebookta ekledım kıı normalde hıc yapmadıgım bır seydır ama arkadasımın gazına geldım her neyse.. ama 2 gün falan gectı cocuk bana yazmadı. ve bır kkızın fotografını begenmıs. her neyse bıraz cocukca kabul edıyorum ama ben bu sebeplerden dolayı cocugu sildim. ve bir kaç gün sonraa bu cocugun arkadası benı facede ekledı. bana yazar gibi konustu. sonra ben senden degıl arkadasından hoslanıyorum dıyıncede "bılemıyorum ahmet ne der bu davranıslara" dedı(yanı anlamıslar ben soylemeden oncede ahmetten hoslandıgımı) bıde dedıkı "ah canım ya ne sandın bız kaçın kurasıyız"falan dedı. ondan sonrada benı ahmetten sogutmaya calısır gıbı konustu "yok o cocuk soyle yok o cocuk boyle,tanımadan etmeden nasıl hoslandın anlmadım" vs. seklınde konustu. arkadaslar ben burdakı olayı anlamadım gercekten ya,işin içinden çıkamadım. siz ne anladınız acaba? hadı benım hoslandıgım benden hoslanmıyor,arkadası hoslanıyor dıycem. oda bılıyomus benım esas cocuktan hoslandıgımı. nıye bıle bıle bana yazdı? siz ne anladınız ? yardım lütfennn! saçma sapan yorumlar yapacak olanlar yapmasın çok rıca edıyorum..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen ikisinden de uzak dur..

2|0
    0|0
    • evet orası oylede ben olayı çözmek istiyorum sadece. aralarında hakkımda geceb muhabbetı falan. hiç bir şey anlamadım.

• o zaman o makara sayılmaz. ne bileym eklememden dolayı beni basit biri olarak görmesi gibi bişey.

• Makara lafı biraz hafif kalır bu durumda. Çok affedersin baklan kızı nasıl götüreceğime varabilir sonu. Dediğim gibi seven veya birinden hoşlanan erkek hiç arkadaşına bu tür şeyler yaptırır mı ?

Erkekler Ne Diyor 3

• seni denemşlerdir belki şıpsevdimisin değilmisin dalavere çeviriyorlar gibime geldi.. :P

1|0
    0|0
  • Birlik olup işletiyolar seni...

1|0
    0|0
    • o kadarda değil :D

• sana sordum bende :/

• Her hangi birne yönelmeni beklerler sonra da kullanırlar. Diğer bir ihtimal belki ahmetin arkadaşı seni kendine çekmek istiyodur ahmetin haberi yoktur ama her halükar da ondan da uzak dur derim ben :)

• seni ondan vazgeçirip kendine çekmek istiyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeğin hareketinden cesaret alıp bir şey yapmayacaksın, karşındaki her zaman kişilik sahibi olmayabilir.. Aralarında konuşmuşlar ve bence niyetleri iyi değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...