Düzenli antrenmanlarla kaç haftada üst göğüs kası yapılır

düzenli antrenmanlarla kaç haftada üst göğüs kası yapılır?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• bunlara bakma dostum 3-2ayda kas olsaydı herkez biskolata erkeği olurdu 1sene alır kılları kes yanlız süresi uzamasın proteini emiyor

ve çalışmana bağlı düzgün çalışmassan 1sene alır düzgün calısırsan 7ayda belirgin olmaya başlar..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 20

• Ve beslenme programımı yazmam aman aldı alıntı değildir..

sabah 6.00

1 tatlı kaşığı bal/pekmez/reçel

6.10

yarım ölçek whey protein, bol soğuk su iç

8.00

5 yumurta beyazı 3 yumurta sarısı omlet veya menemen, 3-4 dilim tam tahıllı ekmek, 3 çeyrek su bardağı yulaf

Calsium-Magnezyum-Zinco kapsül, Balık yağı Kapsül, B1-B6-B12 vitamin komplex

10.00

100 gr tuzsuz yer fıstığı

12.30

sabahki gibi omlet veya menemen ya da 160 gr ton balığı yeşillikli salata 1-2 dilim tam tahıllı ekmek

15.30

100 gr tavuk göğsü ya da aynı proteinli et

bulgurpilavı ya da kepekli pirinç ya da makarna, tatlı mısır 2-3 çorba kaşığı

17.30( antrenman günleri hariç ye)

antrenman bir saat öncesi

1 çorba kaşığı bal, 1 ölçek whey protein sıcak suyla

antrenman sonrası

200-300 ml sütlü 1 ölçek whey protein

akşam yemeği en geç 20.00 olsun

GI düşük ye serbest takıl margarin tereyağlı fazla yeme zeytinyağlı tercih et et ye eğer bu öğünü yiyemezsen whey protein al

Balık yağı kapsül, B1-B6-B12 vitamin komplex

22.30

yarımyağlı veya yağsız 100 gr kaşar ya da aynı miktarda protein içeren az yağlı beyaz peynir

0|0
    0|0
  • en az 3 ay

0|0
    0|0
  • arkadaşım rahat güzel bir gögüs ve omuz kası 3 ayda yapabilirsin öyle evde olucak iş değil bir bodyy salonuna git orda antramanını yap en önemlisi sporda beslenmedir bunu unutma

mesala ben sabah kahvaltısında karabiber, çiçek balı, 4 yumurta akı 2 yumurta sarısı omlet, yulaf ezmesi ve tam tahıllı ekmek yiyorum 9 gibi öğle yemeginde ise az yağlı yoğurt, ton balığı 160 gr ve tam tahıllı ekmek beslenmeni bu şekilde düzenli yap düzenli bir şekildede çalış güzel bir vücudun olabilir unutma en iyi antreman en iyi beslenmeden geçer :)

Profilime girip fotoraflarıma bakabilirsin :)

0|0
    0|0
    • fotolara baktım dostum benım vucut daha ıyı sanırım senınkınden .ıyı beslenıyorum zaten proteın takvıyesıde alıyorum evde 30 kg dumbellım var. sorunum artık agırlıgın yetmemesı gogus ıcın agırık artırmak şart fıt bır vucut yapmak zaten kolay benim bahsettıgım dıkkat cekıcı bır gogus kası

• 3 ayda anca toparlamaya başlarsın. ilk ayda kasları iyi yakman lazım. ikinci ayda ise kasların sertleşmeya başlar. üçüncü ayda ise yavaş yavaş gelişir. ama sürekli yapmalısn ve düzenli çalışmalısın. unutmadan hareketleri doğru yapman lazım başka bölgeleride geliştirebilirsin ama düzensiz gelişebilir.

0|0
    0|0
    • evde zaten dumbellerım var ve duzenlı agırlık calısıyorum proteın takvıyesıde alıyorum. sorun şurda dumbellerım toplam 30 kg oldugu ıcın genellıkle kol kaslarımı gelıstırebılıyorum sadece ama dıger bolgelerı de calsıtrmayı ıhmal etmıyorum. 30 kg dumbellerle gogus hacmı yapılmaz ust bench press gereklı sureklı agırlık artırarak dumbell fly yapıyorum zaten

• 8 hafta da iyi bir plaj vücüdu yapabilirsin.. tabii düzenlide beslenerek vücut anatominde önemli bu işe müsait bir vücudun varsa dediğim süreçte amacına ulaşırsın

0|0
    0|0
  • 3 ay içinde biraz görebilirsin

0|0
    0|0
  • Bildigim kadariyla 2 ay vucudun hamligini atiyor. Sonrasinda gelişmeye başliyor . 4 Ayda filan güzel görüntüler almaya basliyor. Ama dinlenmen uyku yemek düzenin hepsini etkliyor. Spor salonuna baslamani oneririm. Evde kendin yapmanla cok zor.

0|0
    0|0
  • Antremana başlar başlamaz ilk önce üst göğüs çalış taze kuvveti üst göğüse ver.Göğüs çok zor oluşan kas grubudur ki üst göğüs de göğüsün en zor oluşan yeridir sabır ve emek ister..kolay da olmaz söyliyim en az 1 yıl da adam akıllı verim alabilirsin

0|1
    0|0
  • yorumlara bakmaya geldim

0|0
    0|0
  • Kişinin bünyesine görede değişir .8 hafta gibi bir sürede yapılır belli olur yani

0|0
    0|0
  • Benim 1.73boy 75kg fitness gidiyorum 2 aydır sizce vücudum kaç ayda toparlar. Örnek kıvanç gibi kaç ayda olur

0|0
    0|0
  • 4 aydır düzenli çalışıyorum. sadece hatları bellli oldu 1 yıl en az

0|0
    0|0
  • ne haftası karın kasımı yapıyorsun baya sürer gögüs büyütmek

0|0
    0|0
  • bas parmagını agzına üfle demir gibi sisersin .)

0|0
    0|0
  • 3 ayda hafif gelişir 7 8 ayda kıvançın gögüsünden 2 kat üst bir goguse sahıp olursun

0|0
    0|0
  • Istikrarli olmak cok önemli..! 😉

0|0
    0|0
  • 3 ayda yaparsın benim gibi.

0|0
    0|0
  • 2-3 aya süper olursun

0|0
    0|0
  • inanırmısın 1 ayda body de yapamadığım göğsü 15 günde full yüzmeyle yapdım yavaş yavaş ortasına doğru şişiyor ama tabi bunda nasıl yüzdüğünün de alakası var hiç durmadan 200 metre yüzdüğüm için kulaçla yani öyle normal yüzmeyle olmuyor. normal çalışcam dersen 2. ayda birşeyler ortaya koyarsın çünkü benim 1. ayın sonlarına doğru baya ffarketmişti birazdaha dursam daha da gelişicekdi umarım biraz fikir verebilmişimdir.

0|0
    0|0
  • düzenli antrenmanda snin genetiğine de bağlı bişy bu ve çalışma şeklinede.. kesin bşy söylemek dogru olmaz.. ama normal bir çalışma ise ortalama 3-4 ay.. ve bu aylar içinde sürekli göğüsleri uyarman lazım.. yani sabit bir ağırlıga takılı kalma.. vücut uyum sağlıyo hmn arada uyarma amaçlı ağırlık altına gir kandır vücudu

0|0
    0|0
Yükleniyor...