Bir kız sana "ne tür kızlardan hoşlanırsın , sence sınıfın güzeli kim" gibi sorular soruyorsa amacı nedir?

Sizce amacı ne ? Bu soruları doğruluk cesaretlik oyununda soruyorlar ? Sizce neyin peşinde ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• ağzından laf almaya çalışan olabilir. sen sen ol renk verme. g.tlerini kaldırma şu türk kızlarının. zaten kalkık taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa atmosferin ucuna kadar ama napıcaz artk işte bi nebze.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne olabilir gerçek fikrini öğrenmeye çalışıyor işte ...

0|0
    0|0
  • amacı ne tür kızlardan hoşlandığını ve sence sınıfın en güzel kızının kim olduğunu öğrenmek.

1|0
    0|0
    • çok mantık"sız"

• utandım kendimden. demek istediğim şuydu aslında amaçsız yapmış merak etmiş yani görünenden başka amacı yok. ama bunu biraz farklı anlattım galiba :)

• evet :)

• baska soru bulamamistir.

0|0
    0|0
  • Kendisi soylemeni istiyor ola bilir

0|0
    0|0
  • Ya öylesine sormuştur yada kendisini söylemen için sormuştur.

0|0
    0|0
  • dedikodu peşinde. ya da bi arkadaşı sana yazıyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer soruyu gevşeye gevşeye soruyorsa yani hoşlanırsııınnnnnn, ya da kiiimmmmm diye bitiriyorsa sana yavşıyo demektir bu açık :) ama bir memur edasıyla kimlik bilgisi alır gibi soruyorsa kendince anket yapıyor demektir.

0|1
    0|0
  • kendini begenmişin biri sadece

0|0
    0|0
  • merak elbette. sen ne bekliyordun?

0|0
    0|0
    • bi beklentim falan yoktu

• bence vardı, var. ama sen bilirsin. dediğim gibi; sadece merak. he dedikodu malzemesi arayışı içerisinde olması da muhtemel tabi.

• Bak bunu hiç düşünmemiştim

• sorunun cevabını öğrenmek istiyodur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...