Kaybetme korksusunu yaşadınız mı?

sevdiğiniz birisi hastayken anneniz, kardeşiniz ,babanız ,

çok hastalandığında nefes alıp veriyor mu diye korkuyla kontrol ettniz mi hiç? ya o ölürse diye düşündüğünüz oldu mu ?kavga ederken bile o ölürse pişman olurmuyum ki dediniz mi içinzden ? onunla yarını görememe ihtimalini düşündünüz mü?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok düşündüm hastane çalışırken gencecik insanlar ölürken feryadları duyarken aklıma hep sevdiklerim gelirdi. Oturur 1 sigara yakardım. Bir nefeslik ömrümüz var kimseyi kırmamak lazım üzmemek lazım ama ne yaparsın işte fani dünya olaylarına giriyoruz ah alıyoruz kalp kırıyoruz dünyaya bir daha gelsem kimseyi kırmamaya çalışırdım... Zor ya sevdiğin birinin cansız bedenini karşında görmek 1 saat önce konuştuğun kişi 1 saat sonra yok bir daha sesini bile duyamyacaksın...Mevlam sabrını versin herkese...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok şükür öyle bişi olmadı !

0|0
    0|0
  • Kavga ederken birini öldürsem pişman olmam

Ailem, yakınlarım için nefesini kontrol etmişliğim vardır. Şaka bir yana, ailesi yanında olmayanlar bi' arasın ailesini. Belki babanız ve anneniz ya da kardeşiniz kalp krizi geçirmiş yerde can çekişiyordur

0|0
    0|1
    • kavga ederken o ölürse anneniz mesela kardeşiniz gerçekten üzülmez msiniz , bu korkuyu yaşamadınız mı hiç?

• Ben kavgayı düşmanımla ederim. Bizim töremizde aile içi kavgaya yer yoktur. Bizim evimizde daha sesini yükselten olmadı.

• :) o zaman siz alınmayın çünkü evinde tartışma olmayan tek aile olabilirsiniz :d şaka gibi.. illa ki anlaşmazlık olur bir noktada kardeşinizle ,eve geç gelirsn annenle , abinle ne biliyim olur yani :)

• evet o kaybetme korkusunu yaşadım birden fazla kez

0|1
    0|0
  • yok hiç yaşamadım :D

0|1
    0|0
  • Hayır, öyle bir şey olmadı, olmasını da dilemem

0|0
    0|0
  • valla tam 4 kez yaşadım bu korkuyo 1 tanesi öldü allahtan diğeri yaşıyor cok şükürr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annem iki kez kanseri yendi. Benim ondan başka kimsem yok. Bu yüzden o zamanlarda bile korkmadım biliyodum çünkü annem beni kimsesiz bırakıp gitmez. Bana kıyamaz. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...