Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

bi erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ? ( :

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı mal kızlar var anlamıyor, yanlış anlama, sana söylemiyorum. Erkek arkadaşının hareketlerine dikkat et, konuşa tarzına, sana gülümsüyoosa, sana daha çok ilgi gösteriyorsa, seni koruyorsa bu kız benim diye, senin gözlerine bakınca parlıyorsa, eli senin eline deydiğinde içinizde garip bir duygu oluyorsa, seninle konuşarken gülümseyerek ora bura ve sana bakıyorsa, senin karşında gerçekten ağladıysa, elini tuttuğunda kalp atışlarını hissediyorsan ve saire, send3n hoşlanıyor demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sürekli sizi her firsatta görmek icin cabaliyosa ya da en kolayi zaten erkekler zaten belli ederler anlamaya gerek yoktur

0|0
    0|0
  • anlamıyor musun sen?

0|0
    0|0
  • haklısın anlamam lazım çünkü homofobiğim.bi ara adamın biri bana sarmıştı.kız gibi kıvırıyo nerdeyse incelecek dedim buneden uzak durayım.

0|0
    0|0
  • eğer erkek mal değilse gidip söyler hoşlandığını

1|0
    0|0
  • hoşlanmasın mümkünse :-))

(kalabalı ketmeye geldim)

0|0
    0|0
  • Bunları bilmiyosan hiç yaşama bence

0|0
    0|0
    • ona bakarsan o zaman her bakan hoslaniyomu demektir ! ben gercekten hoslan biri nasil olur merak etmistim herkes gercekten oyle degil

• seninle sohbet etmeye görüşmeye çalışıyosa anlarsın

0|0
    0|0
  • konuşurken kavga çıkarıyorsa örneklerden birisi daha bir sürü sayabilirim

0|0
    0|0
  • hoşlanmaya tepki kişiden kişiye değişir:) mesela ben ona bir farklı davranırım böle konuşmmam falan

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsa durmadan sana bakar göz göze gelmeye çalışır yanından kaçmaya çalısır arkdaşların ıle samımı olur felan felan felan ıste

0|0
    0|0
  • yanınız da susuyorsa konuşurken saçmalıyor eli ayağına dolanıyorsa başlamış demektir:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...