Hiç aklınızın durduğu ve karar veremediğiniz bir olay oldu mu?

Hiç aklınızın durduğu ve karar veremediğiniz bir olay oldu mu ne yaptınız?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• 3,5 -4 aydır bu haldeyim. Aklım durdu ne yapacağımı bilmiyorum, çaresiz kaldım ortada.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• az önce hangi zamanda yaşamak istersiniz şeklinde bir sorunuzusabah sabah gördüm.cidden yaşamak istediğim bir dönem vardı ama biri pat diye sorunca bilemedim.aslında pek de güzel anlatırdım bunu hep arkadaşlara ama bu sefer olmadı.bu iki soru arasında köprü mü kurdun onuda bilemedim.) sabah sabah aküm şarz olmadı kendimi,beynimi ittirmek zorunda kaldım.

0|0
    1|0
  • 1 2 kez oldu .

0|0
    0|0
  • işine gelmedi mi duruyor benimki. yazı tura en geçerli çözüm.

1|0
    0|0
    • Tam senin sorunmuş bu soru.Çok vasat bir cevap olmuş.

• Yok espri değil.Gerçek hayattan kesitlerdi.Benim aklıma gelen bir sürü var.

• tamam sen yaz gizliden benim yerime, altına "imza: abrazif" diye yorum yapacam.

• hergun oluyor :) isler yogun olunca.

0|0
    1|0
  • Geleceğim ...

0|0
    0|0
  • çok oldu karar veremediğim zaman fikirler alırım

0|0
    0|0
  • iş ile alakalı evet ... yanlış verilmiş hızlı karar doğru verilmiş geç karardan iyidir

0|0
    0|0
  • oldu malesef..o an soğukkanlı olup karar verebilseydim belki farklı olurdu herşey..

0|0
    0|0
  • mutlaka olmuştur..

insan herşeyi ilk etapta doğru okuyamıyor...

0|0
    0|0
  • Şu anda o durumdayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşündümmm ... hımmz yok olmadı ...

1|0
    0|0
  • akıl durmaz, hele hele beyin hiç durmaz, Allahın yarattığı en mucize şeylere hakeret etmeyin, sadece beyinin bir özelliğine fazla yüklenirsin o da kendini korumaya alır, bizde durdu, dondu felan deriz halbuki böyle mucizevi birşey nasıl durur?

1|0
    0|0
  • Oldu tabi ama hatırlayamadığım kadar uzaklıkta kaldı

0|0
    0|0
  • olmuştur karar veremediğim bir olaydan bahsettiğimize göre hiç bişey yapmamışımdır.

0|0
    0|0
  • En kötü kararın kararsızlıktan çok daha iyi olduğunu anladım ve seçim yaptım.

0|0
    0|0
  • 2,3gün önce ben karar veremedim sağolsun o ikimizin yerinede karar verdi. Şimdi mutluyuz(!)

0|0
    0|0
  • 2 erkek arasında kaldım biri aşk biri mantık birlikteliği olacaktı ikisinde de sevdiğim ayrı ayrı özellikler var hangisinin yanına gitsem kendimi ona ait hissediyorum bir karar vermem lazım

0|0
    0|0
  • Oldu. Bu anlar kıçıma bir şeyin girmesine cm kaldiğı anlardı. Tüymeli kararlarlar aldım.

1|0
    1|1
Yükleniyor...