Duymaktan hoşlanmıcağınız şeyleri sorar mısınız?

Duymaktan hoşlanmıcağınız ama merak ettiğiniz şeyleri sorar mısınız?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet sorarım.Bana sana iyi bir haberim var ve kötü bir haberim var diyenlerden ilk önce kötü haberi duymak isterim ve sonra iyi haberi.Ben kötü ve negatif olan herşeyi başta duymak isterim.Tam tersi değil.Karanlıktan aydınlığa doğru yurmeyi severim ve kendim insanlarla açık kart oynarım.Onlarında benle açık oynamasını isterim.Sonradan çıkacağına süprizler ilk başta çıkınca daha rahatlarım.Neye adim attığımı öncen bilmek isterim.

0|1
    0|0
    • çok güzel cevaptı teşekkür ediyorum

• hayır aslında sne en iyi cevaba seçilerek karşı tarafa verebileceğin en iyi şeyi vermiş oldun

güzel cevabın ortada

• Bazen sadece kendimi kap kaççı gibi hissediyorum.Kapıyorum ve gidiyorum.Yazmayı seviyorum .Sanki en iyi cevap seçildiğimde diğer yorumcular bana kızıyormuş gibi hissediyorum.Ben öyle hissediyorum .Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

• onları daha hırslı sorarım nedense

0|0
    0|0

• sorularını gizliye kapa.

13 / 15 yaşında yeni yetme yelloz dolu site.

baksana bok akıyor ağızlarından

0|1
    0|0
  • Valla güzel soru.Toplumda daha çok kouşulması tabu olan şeyler aslında

0|1
    0|0
  • Pek sorduğumu hatırlamıyorum. Ama sorduğum olmuştur. :))

0|1
    0|0
  • Bu soru

"Ben gerçekten müslüman mıyım"

0|1
    0|0
    • o senin iç dünyan inancın kimse yargılamayamaz

ama kendin iy ibi sonuca varmaya çalış

• Yanlış anladın, müslümanım tabi ama dün kuzenimle şii sünni kavgası yaptık. Ben söylüyorum ki, şii sünni boş şeyler, müslümanlar bir olmalı, siyaset neticesinde müslümanları bir birine düşman etmek için ayırdılar. Ben tek müslümanlığı kabul ediyorum dedim, ne şii, ne de sünniyim dedim. Haksız mıyım kardeşim. Hz. Muhammed (s.a.s) devrinde sünni ve şii yoktu. Hepimiz birdik ama şimdi değiliz, bir birimizin kanını içiyoruz, iran suriyeye napıyor ya, kuzenim suriye başçısı haklı diyor. Ne düşünyrsn?

• sen haklısın

tek bir gerçeğe inanmak varken insanlar şekillendirmiş farklı şeylere göre

• Cevabının hoşuma gitmeyecek bir şey olma ihtimali varsa sormam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...