Benim bu sorunumun adı ne olabilir? Adını ne koyalım?

Merhaba (soru kişilik kategorisine uygun)

Benim sorunum, başkalarıyla ilişki yaşamış kimselere geleceğimde yer verememem.(hoşlandığım bir kızın itirafı sonucu...)

Başkasının organını dudaklarında yüzdüren birinin dudaklarıyla öpüşmeyi düşünemiyorum.Başkasının altına yatmış biriyle uyanmayı düşünemiyorum ve hatta işe giderken ceketimi giydirmesini de.Benim elde edemememden midir bu imagine etmekteki zorluğum.

Bir ölüyle aynı tabutu paylaşmak gibi geliyor bu bana.Gerçekten abartıyorum evet.

peki sen:göğsünü ısırdıkça birileri; kapılarından sıyrıldığını, ucuzladığını,yanıldığını anlamıyor musun ?

Neyse.

Aşk çiftleşmek değil tekleşmektir der ya Cemal Süreya.(ben mi yanlış anlıyorum)

Yatakta katılaşmış suratlara ölü doğmuş herşeye üzülüyorum.Bakmayın,gece yarısı çok moralim bozuldu.

Benim bu sorunum adı nedir ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar düşünebilen hayvanlardır sözünü biliorsundur.Hayvanların çoğunda tek eşlilik olayı yoktur hep bir üreme ve çiftleşme arzusu vardır.Kendi çaplarında beğendikleri dişiyi elde etmek için uğraşır erkekler.Çiftleşir sonra o dişi baska erkeklerle de çiftleşebilir.Her çiftleşmesinden zevk alır belgeselerdeki sahneleri bilirsin.Çok farklı boyuttan girdim biliorum ama demek istediğim insan olarak tek farkımız;Düşünebilmemiz,egomuz,yalnız bana ait olsun isteği,bencillik..Sen kimseyi yaşadıkları için senden öncesi için yargılayamazsın..O duyguları yaşamak istemiş ve yaşamış ister dibine kadar hayvan gibi yaşasın ister yuzeysel.Kabul ediceksin dünyada yaşıoruz duygular degisr,insanlar degisr..Bu çok normal insani bişey.Bunlara takarsan işin zor..Ama korkma vardır senin gibi bişey yaşama duygusunu bastıran kendini bu yuzden ustun goren kızlar..

0|1
    0|0
    • b u yüzden kendini üstün görmesi normaldir çünkü üstündür.O duyguları yaşamasıda umrumda değildir lakin benimle olamaz o kişi.dediğin gibi biz hayvan değil insanız düşünebiliyoruz önümüze gelenle çiftleşmiyoruz.neyse ne istediğini yaşasın fakat, bunu ben kabullenemem.biz insanız düşünüyoruz düşüncelerimiz var.onunla birlikte olduğumda baskasının altına yatmış olmasını hayal etmem dahi ondan soğumama sebeptir.

• Bi insansa..kendini biliorsa ilişki yasamak ayıp degil..ha ben evlilige inanmıorum insanların sadakatine de inanmıorum.Belki o yuzdendir şiddetle boyle dusunmm..ama sen evliligi yasamk isteyen birisn galiba o yuzden sana onem arzedior.oyleyse bişey yasamamış birini bulvaksn olay bitcek.

• bu kadar kolay olmamalı sanki bir kızın istiyerek isteğini gidermesi :/

karşı taraf erkekse, zaten yüzde 99 u istiyor baş edemiyor.ama bir kız daha üstün bu konularda kendine hakim olabilir, keske böyle olsaydın mesela.saygısızlık algılama.nedendir bilmiyorum, tanımadığım insanları bile kıskanıyorum.Ben yapamadıgım için değil amma

Kızlar Ne Diyor 6

• el değmemişini bulabilecek misin paket açılmamış bile olsa illa kurcalanıyor. böyle düşünmekte de haklısın ama o zaman sen de o kız kadar saf ve temiz kalmış olmalısın. kalabildin mi? bir de bunu sor kendine. kaldıysan sonuna kadar haklısın arkadaşım; ama kalamadıysan yani senin sırtında da başkalrının tırnak izi duruyorsa hala sen de ucuzlamış olabilirsin.

bekaret olayına karşı son derece katı olsam da insanların hata yapabileceğini de düşünüyorum. senin elde etmemenle ilgli değil bence sorun hadi adına kıskançlık diyelim de kıskanmış olsan dokunamıyorum dokunamam demez daha fazlasını isterdin...saygı duydum sadece

0|0
    0|0
    • ben de öyleyim.Ve bunu hata olarak görmüyorum bu insanın tercihi, insan yanlıslıkla soyunup birinin altına yatmaz.olacakları önceden düşünmesi lazımdır.bu kadar ucuzladı mı insanlık.Diye düşünüyorum.herşeye saygım vardır ama benım karsıam cıkmasın yeter ki.ve cıkıyor da

• Yaşamadık bu sebeplerden aldatıldık, terkedildik, yıpratıldık, fena halde canımız yandı neyse tekrar kalktık ayağa o sıkıntı değil de şimdi böyle çıkıp hayatınızda istediğiniz kızı anlatıyorsunuz ya o kız hayatınıza girince diğerleri öncekiler gibi bir şeyler almak istiyorsunuz. red cevabında da biz yine böyle ağlaya ağlaya mal gibi ortalıkta kalıyoruz. Sen abartmıyorsun doğru olanı bu ama hani umumi tuvaletlerin kapılarında bulmak istediğiniz gibi bırakın yazardı önceden hayatınıza giren kızları bulmak istediğiniz gibi bırakmak istemiyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Çok doğru söylemekle birlikjte yanlış bir genelleme yapmışsın.Benim eliem böyle bir fırsat geçmesine rağmen bir kızı yıpratıp atmadım kimseyle böyle bir ilişki yaşamadım.Diyorum ya benımkisi bir hastalık gibi, nefret ettiğim şeyi nedne yapayım

• peki istisna olalım.sağol yorum için

• Haklısın o yüzden bekaret var. Ayrıca bu bir sorun değil

0|1
    0|0
    • Niyeyse çoğunluk bunun sorun olduğunu söylüyor :)

• Onlar ya bakire olmayan kızlardır ya da bakir olmayan adamlardır :)

• kesinlikle :)

• Gayet normal bir durum bu. Ama kızlarda öyle erkek ister.

0|1
    0|0
  • Yaşın ilerledikçe, hayat tecrüben arttıkça, bu keskin düşüncelerinin sakinleşeceğini ve kadınlarla iletişiminin normale döneceğini düşünüyorum ben..

0|0
    0|0
    • teşekkürler yaşınız büyük öyle diyorsanız vardır bir bildiğiniz.

• senin bu şekilde düşünmen çok normal.senin yaşındaki bir kız ahlakını ve değer yargılarını muhafaza etmek zorunda.. çünkü nasıl bir karakterle hayata adım atarsa bu onun geleceğinin aynası olur..ilerki yaşlarda hayata dair o kadar fazla şey yaşıyorsun ve kadar çok ağır şartların mücadelesini veriyorsun ki,ikili ilişkilerde önceliklerin çok farklı oluyor ve yaşanmışlıkları olgunlukla karşılıyorsun ama sen şuanda çizgini değiştirme.senin yaşındakilerin en büyük sorumluluğu değer yargılarıdır çünkü

• çok iyi anlattınız, çok sağolun.bir nebze rahatladım.çizgimden cıkmıycam

• Sorunun adını bilemem ama yanlış ülkede doğduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kizlarin %95'i sabah öpulerek uyandirilmak istiyor ama %95'ine bu gece gel bende kal desen hayir der.

0|1
    0|0
  • Karşındaki insanında insani duygular tasıdıgını unutma dostum ..

Varsayalımkı bırısı sana tertemız sekılde geldı ve sende ona bu anlattıklarını yasadınız ilerkı dönemlerde anlasamayıp ayrıldınız .. İleride bir kızla daha çıktıgında aynı seylerı dusunce kız senın hakkında kendını gunahkar ılan edermıydın ..

0|1
    0|0
    • Sağol arkadaşım tek güzel yorum senindi.Fakat benim sorunum diyorum bu kişilik meselesi.Ben böyle birşey yapmadım, yapan birini de gelceğime sığdıramıyorum.Bu hata değil, kendi seçimi insanın.Bunu seçen kızları'da geleceğime hayal edemiyorum

• aşık olsun, öpüşsün koklaşsın, o derecede bir sıkıntım yok.ileri ki seviyede olmasın :) sağol

• Aşk başlı başına bir aptallıktır be dostum , gözlerin kapalı uçurumda yürümek gibidir

Her an herşey olabilir .. rica ederim ;)

• aynı sorun bendede var kardeş ama aşık olunca bunlara takılmıyor insan. ne yapmış ne etmiş umrunda olmuyor.

0|1
    0|0
  • Ben Bu Soruyu Hiç Sormasaydım Dimi Arkadaşlar Başlığa Uygundur ..

0|0
    0|0
  • Sizce ben kadın değil de köle mi arıyorum güzel başlık olurdu

0|0
    0|0
    • aynı oranda köle arayanlara lanet girsin

Yükleniyor...