Türkiye de kız futbol takımının yaygın olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben futbol oynayan bir kızım. çoğunlukta okul içi katılıyoruz fakat bu ülkemizde pek yaygın değil. erkekler voleybol oynarken bir kızın futbol oynamasına bazı insanlar ayıp bakıyor tepki veriyor sizce bir kızın futbol oynaması kötü mü?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• yani ayıp olsa ne olmasa ne herkes bildiğini okuyo saten birde yasak değil sonuçta bu eğerki istiyosan ve karışanın yoksa dewam et fotbol u bilen sewgili candır futbol oynuyan kızda canımın içidr bnce oynamlılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Tamamen dar gorusluluk, geri kalmislik ve kadinlarin 2. hatta 3. sinif vatandas olarak gorulmesinden kaynaklaniyor. Ozgur dusunce eksikligi... Hamileligin terbiyesizlik olarak nitelendigi bir ulkede daha ne beklenebilir ki? Kadinlarin buyuk basarilara imza atarak bu dar gorusluleri itandirmalarini diliyorum.

0|0
    0|0
  • kadınlar sporu sadece pilatesten ibaret gördüğü için

artık yaygınlaşıyor

0|0
    0|0
  • işte toplum geri kafalı olunca böyle oluyor. niye kızlar futbol oynayamasın ki

ne güzel ligler de var yurtdışında

seyir zevki düşük ama olsun ne fark eder ki

0|0
    0|0
  • kötü diyen önce kendi dötündeki kılları temizlesin

0|0
    0|0
  • Türkiyede erkek futbol takımı var mı ki:d

0|1
    0|0
  • sporda cinseyet ayırımı olmaz tabi kide ama şimdi sen bir kız olarak kadınlar futbolunu mu izlemeyi tercih edersin yoksa erkekleri mi seyir zevki açısından?

0|0
    0|0
  • Böyle düşünülmeye devam ederse olimpiyatlara neden takım sporlarında katılamıyoruz diye çok düşünürler ...

0|0
    0|0
  • Gerek var mı? Bari futbolumuza el atmayın arkadaş :( :D

0|0
    0|0
  • Tabiki kötü değil. Turkiyede bu tarz seylerin yayginlasmasi on seneyi buluyor. Sen de o zamana kadar futbolu birakirsin keske on sene geç dogsaydim dersin:)

Ama kadinlar futbolu tam beceremiyorlar. Hele kadin kaleciler fiyasko komedi :)

0|0
    0|0
  • Kızlar oynayabilir ama bacakları güçsüz kalıyor ama basketbol voleybol ve tesniste süper oynuyorlar ben seviyorum

0|0
    0|0
  • Şahsen Futbol oynuyan biriyim bayanların oynamasınıda sonuna kadar destekliyorum . Fakat Bir bayan bir erkekle maç yaparsa ki benim gibi birisiyle :D ki ben sahaya cıkınca çoğu kişi sakatlanıyor :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • tek bizim ülke değil dünyada böyle bu arada halı sahada adam eksik gelirmisin :D

0|0
    0|0
  • Bana cevap vermedin?

0|0
    0|0
  • futbolu bilmem ama kim sana ayıp bakıyorsa verin onu bana bir dişlerini ağzına veriyim

NOT: Arkadaş olalımmı ne oluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrr

0|0
    0|0
  • LoL de oynuyorsun galiba?

0|0
    0|0
  • ben futbolcu olarak cevap vereyim;

bende hoş karşılamıyorum, göğüsleriniz olmasaydı olabilirdi:)) ama göğüssüz de kadın olmazki

0|0
    0|0
  • yaygın olmasın. erkekler bir futbolcu için kavga çıkarıyorlar. şimdi kızlar için mahalle yakarlar çünkü namus davası bu :D lan 9 numaraya yan gözle bakanı deşerim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok yaygın olması lazım şuanda okullarda yaygınlaşiyor ama gidenede kaşar diyorlar

1|0
    0|0
  • hayır değil ama böyle bir uygulama yapan yok

0|1
    0|0
  • Ayip bakmiyorum , itici buluyorum. Hoş gözükmüyor. Çekici degil yani :D bana göre.

0|0
    0|0
  • profesyonel yapıyorsa yapsın ama erkeklerle oynaması garip siz kız kıza mı oynuyorsunuz

0|0
    0|0
  • insan sevdiği şeyi yapmalı diye bir söz var kim ne derse demiş aldırma

0|0
    0|0
  • Voleybol oynayan erkekte futbol oynayan kızda ikiside bana göre aynı derecede itici.

0|0
    0|0
  • yoo neden kötü olsun

0|0
    0|0
  • Özür dilerim ama Türkiye'de kızlar yaygın olarak cinsel istismara uğruyo yanlış mı biliyorum ?

0|0
    0|0
  • kötü dgl aslında da hanı eskıden pek fırsat tanımamıslar yoksa kızlarıda ızlemek guzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • geri kafalılıktır bana gore

0|0
    0|0
  • Kızların ayağına pek yakışmıyor kötü oluşundan değil

0|0
    0|0
  • Çok mu iyisin ki üzülüyosun :D

0|0
    0|0
  • Türbünler gol atmaması için ahahahahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu profil fotonda ki, sen değilsin di mi?

yani sensen bu pek bacaklarıın çarpık olmasını ve baldırlarında kafam kadar yumruk oluşmasını,

es kaza çarşıpırsa da burun, diz Allah ne verdiyse patlamasınıı göze alabilecek bir kıza benzemiyor da ondan dedim.

Ama sen değilsen , sebebi işte bu saydığım ihtimalleri göze alacak kızların bizim ülkemizde değil de azman kız ırkının daha çok olduğu Alman, İngiliz v.s ülkelerden çıkması olabilir bence..

0|0
    0|0
  • ay gerek yok bebişim ya kıza bacak kası yakışmıyor. kaldı ki jeniffer ablaya bile kaslı göbeği yakıştırmıyorum.

0|0
    0|0
  • Annelerimiz, bize temizlik yapmayı spor olarak lanse ettiler.O yüzden yaygın değil.

0|2
    0|0
  • Ayıp veya kötü değil. Futbol oynamıyorum ama neden kızların oynaması insanlara değişik geliyor hiç bilmiyorum.Seviyorsan eğer devam et bence .

0|0
    0|0
  • fazla yakışmıyo kıza futbol ayrca futbolcu kızların bacaklarının çarpık olduğu söyleniliyor. bence voleybol da erkeğe hiç yakışmıyo. Bana biraksınlar voleybolu :D ama futbolcu kızların bacakları da çarpık değil bnce. Devam seviyosan tabi

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş yaygınlaşıyor ama ülkemizde bayan voleybolu bile bu kadar gelişmemişken futbolun gelişmesini beklemek saçma:/

0|0
    0|0
  • bizim okulda vardı bir tane ama sadece futbol oynamıyordu o ve el hareketleri vs. erkek gibiydi o öyle olmassan oh ne güzel.

0|0
    0|0
  • futbolu izlemeyi sevmem ama hep oynamak istemişimdir :(((

0|0
    0|0
  • bence bir kıza yakışmıyo futbol oynamak

0|0
    0|0
  • bende futbol oynuyorum. üstelik sporda erkek kız ayrımı diye birşey söz konusu değildir. ama ne yazık ki bu ayrımın ağırıkta olduğu bir toplumda yaşıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...