Ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum, sorun ne?

Merhaba,

Ben bugüne kadar üyeliksiz bu siteyi takip ediyordum ve artık benimde yardıma ihtiyacım var.

3 senedir biriyle çıkıyorum aynı şehirlerde yaşamıyoruz ve hiç görüşemiyoruz. 3 sene içinde sadece 1 kere görüşebildik ve 2 senedir aralıksız tartışıyoruz her konuda hatta ayrıldık ama dayanamadık ben bitirdiğimde dayanamadım geri dondüm ona O'da aynı şekilde işte. Ben onun için değiştim onun sevmediği Herseyi değiştim 1 şey hariç (sınırlı biriyim hem'de çok ) ama o melek gibiydi çok sabirliydi anlayışliydi ama 1 senedir çok değişti umursamaz biri oldu ve bu beni çok üzüyor. Her tartışma sonunda beni üzüp yalnız bırakıp uyuyor, beni ağlattigini bile bile üzdüğünü bile bile. Beni anlamıyor ve değişeceğim dediği halde değişmiyor. Anlamıyor beni. bir keresinde konuşurken ağlıyordum ve buna rağmen telefonu kapatıp uyudu. Yani seviyor mu bilmiyorum anlamıyorum ne yapmaya çalıştığını ben istediği herseyi yapıyorum sorun ne anlamıyorum.

Etrafında bu durumumu paylaşacağım kimse yok maalesef.

Güncellemeler:
Ona açık açık söyledim askına inanmadığımı " ne yapayım söyle inanman için ne yapmam lazım yapacagım" diyor.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bu ilişkini eleştirmelerine izin verme öncelikle.

Sonra bu tür ilişkilerde böyle şeyler normaldir.Daha çok buluşmaya bakın o zaman sorunlar kalkar bak görürsün.Biraz daha çabalayın daha çok buluşmaya çalışın, gün geçtikçe ilgi azalır yoksa.Ama seviyordur.3 sene 1 kere buluşmuşluğa, boru değil

0|0
    0|0
    • Bende isterim görüşmeyi bencede yanyana olsak beni uzemez bundan eminim. Benim ne halde oldugumu bilmiyor görmüyor o yüzden takmadigini düşünüyorum.

Ama sık görüşmemiz zor. Okuyorum ailem bilmiyor ve bilse bidaha konuşmamıza izin vermez.

Buluştuğumuzda herkese yalan söylemek zorunda kaldım korkarak buluştum o yüzden gercekten ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyorum.

Tek sorun beni anlamaması

• Teşekkür ederim. Ayrıca senin anlattığın eski durumun sayesinde daha iyi anladım durumumu.

Erkekler Ne Diyor 8

• Seviyordur bende öyleyim mesela bir kavga olduysa alır başımı giderim susarım uzak dururum her 2 tarafta sakinleşsin diye neyse sonra konuşalım bay çünkü öfkeyle kalkan zararla oturur öfkeler geçsin bir hayırlısıyla sonra sakin sakin ne sorun varsa çözülür ;)

0|0
    0|0
    • O'da öyle diyor. Kızgınım o yüzden konuşmak istemiyorum üzerime gelme vs vs. Ama sonunda yapmacık geliyor herseyin dedi aramız düzeldiğindede öyle düşünmüyorum diyor. Ama gerçekten sevse üzdüğünü bile bile yalnız bırakır mı ? Kötü olduğumda o beni daha kötü ediyor :/

• Çok seviyorum aşığım falan diyor arada özür diliyor

• alışılmışlıklar

• birebir aynısı olmasada benzer bir durumla karşılaştım ve bazen yaşanan kavgalar küçücük sebepten çok farklı yerlere gelir ağızadan çok ağır şeyler çıkar. bunların hepsi özlemden görüşememekten kaynaklanan sıkıntılar. daha sık görüştüğünüz zaman bütün sıkıntılar ortadan kalkacaktır emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • Evet oyle oluyor. Kucuk sacma birsey yuzunden basliyor ama o konu disinda butun konular tartisiliyor pisman oluncak seyler soyleniyor.

Umarim dedigin gibidir.

• Teşekkür ederim (:

• estağfurullah rica ederim :)

• SİZ BAŞKASINI SEVDİĞİNİZİ SÖYLÜYORSUNUZ ANCAK BU ADAMIN SEVGİSİNDEN EMİN OLMA İSTİYORSUNUZ BU NE İKİ YÜZLÜLÜK

0|0
    0|0
    • Hayır ben baskasını sevmiyorum ona aşığım tam tersine onsuz yapamadığımı söyledim.

• İLİŞKİNİZDE SORUN GEÇMİŞDE VERDİĞİN ÖDÜNLER VE AYRI YAŞAMANIZ SİZİN İLİŞKİNİZİ ZATEN DURAKLAMA DÖNEMİNİ HIZLANDIRMIŞ BENCE BAŞKA BİRİ VAR UYAN ARTIK

0|0
    0|0
    • Tamam ama bunu nasıl anlayabilirim ki. Soruyorum sana aşığım baskasını sevemem sadece 1 kişiye aşık olurum oda sensin diyor.

• hiç birşey yapmasın ayrılı birbirinizi yeterince tanıma fırsatnız olmamış ve daha şimdiden kavga etmeye aşlamışsınız sonu gelmez bunların ayrılın

0|0
    0|0
    • Senin icin tanimak ne demek ? Nasil ve neyle ilgili oluyor ?

Birbirimizi cok iyi tanidigimizi dusunmekteydim

• illa ki o sürece girersiniz söz ve nişanlılığı uzun tutun

• Kesinlikle oyle olmali zaten bence bu isler aceleye gelmez hele ki konu Boyle ayri ulkelerde iliskisi olanlar olunca.

• Aynısı Bana Bir Kız Tarafından Oldu Aynı şekilde 3 Sene Boyunca :) Emin ol Aklında birisi vardır.

0|0
    0|0
    • Nasıl anladın bunu ?

• ne demek. İnan kuzenlerimi kaybettim . teyzelerimi falan ama . Deydi :) Mutluyum şimdi yalnız.

• Belli ki çok acı çekmişsin umarım mutlu olursun hep (:

• 1 kilo vasabi yemesini söyle ahahahaha:):):) üyeliksiz buda ayrı bir bomba:):):):

0|0
    0|0
  • oha o ne biçim ilişki lan 3 senede 1 defa görüşme

0|0
    0|0
    • Hiç sorma. Sen gel birde bana sor yanlış yazdım biz ayrı sehirlerde değil ayrı ulkelerdeyiz.

İlk görüşmeden sonra ayrılık daha zor geldi zaten ve görüşmemiz mümkün değil maalesef. :/

• Sorunlarımızı çözmek için görüştük zaten ama ikimizde konuşamadık bu konuları iyi şeyleri konuştuk sadece.

Başka kızlar var aslında çirkin falanda değiller. Ciddi olduğunu söylüyor bütün aileside ilişkimizi biliyor. Ama ne bilim benim mutluluğumumu dusunmemesi beni üzüyor ve inanamıyorum sevdiğine.

• ya sorunları çözmek için değil sürekli görüşmezseniz olmaz bu iş ben sana diyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...