Ne yapmaya çalışıyor yardım edin

erkek arkadaşım bir gün çok ilgili davranırken ertesi gün tamamiyle ilgisiz umursamaz bir adama dönüşüyordu ben de bu durumu hazmededim ayrıldım ama 1,5 senedir de bir ilişkimiz vardı şimdi 2 haftadır kouşmyoruz ama profil fotoğrafında ikimizin fotoğrafını kaldırmadı face şifrelerini falan bugün değiştirdi ama sizce ne yapmaya çalışıyo geri döner mi ben hiç tepki göstermiyorum artık

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendisiyle savaşıyor olablir belkide seni cok cok iyilerine layık görüyor olablir .Biz de bazen sevdiğimiz insanları biz olmadan daha rahat yaşayacağına daha iyi birisiyle mutlu olabilir diye inanıp terkedip yıllarca acısı cekmek gibi bir salaklık var bir kere yaptım dahada yapmam .Ama bence bunu dikkate al galiba sorun bu ama bir yandanda sorun buysa cocugu kacırma seni seviyordur gercekten bari o mutlu olsun :(

0|0
    0|0
    • ben artık bişey yapamam ama merak ettiğim şey neden böyle dengesiz şifrelerini değiştirmesi demek ben onun yaptığı şeylerden haberdar olmayayım madem öyle profilindeki resmmi de kaldırsın

• aslında cocukla konusmak isterdim neden böyle yapıyor şimdi bendemerak ettim istersen biraz daha zamana bırak sakin ol

• haklısın sağol

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• ya kusura bakma ama ayrıldınız kişiler i bırakıp neden geri dönermi diye bir soru soruyorsnz ki gelse aynı tas aynı hamam herşey aynı olacak yarın birgün yine sıkılıp ayrılıcan bu işle çocuk oyuncağpımı bırakıyon alıyosn bırakıyosn gelmesini bekliyos herkesn bir gurur var ayıp yani..

0|0
    0|0
  • Döner ama su an seni unutmaya calisiyordur buyuk ihtimalle, sen ayrilmissin sonucta gurur yapar adim atamaz belki.gec olmadan sen adim at derim ben, bir bucuk seneyi çöpe atmaya degmez

0|0
    0|0
    • 1 ay öncesinde de yine böyle bir küslüğümüz olmuştu çok üstüne gittiğimi düşündüm ben döndüm ama bunun bu dengesiz davranışlarına tekrar ancak 1 ay katlanabildim 2 günü harika yaşıyoruz beni ne kadar çok sevdiğini hissediyorum ama 3.gün bir okadar ilgisiz davranıyo ki şok oluyosun

• Aynı durum bizde de oluyor ama herkesin boyle zamanlari var iste ayrilmak yerine daha cok ilgilensen mesela neyin var anlatmak ister misin falan neden boyle davrandigini ona sorsan hak verecektir bizde de oyle oluyor cunku gercekten seviyorsan ayrilmak cozum degil unutabileceksen sorun yok ama anladigim kadariyla ikinizde seviyorsunuz gibi geldi o yuzden kaybetme onu bence sonra gec olursa uzulursun

Yükleniyor...