Hiç mektup yazdınız mı?

Mektup, uzaktaki sevdiklerimizle rahatça konuşabilmenin tek yoluydu.Telefonda ya konuşamazdık ya da jetonlar dayanmazdı.Sanki özlenen kişiden bir parça gibiydi mektuplar. Ben o posta kutusuna heyecanla bakılan günleri özlüyorum açıkçası.Şimdilerde faturalardan mektuplara yer kalmıyor.Ama keşke yine olsalardı.Sitedeki yaş grubuna bakarak çoğu insanın hiç yazmamış olacağını düşünüyorum.Beni şaşırtırsınız umarım.

Güncellemeler:
benden kscanlara link

0|0
19|28

En İyi Kız Görüşü

• Mektup...

Tipki gecmisteki her bir cogu sey gibi,ne kadar da masum geliyor.

Ne kadar da safca,güzel yazilirdi.Nasil da beklenirdi "iki satir".Günler birbirin kovalarken,

her gün,her sabah ayri bir heyecan,tatli bir telas olurdu...Bazen buruk gecerdi,bazen yine de

UMUTLU...

Ben hala mektup yazarim biliyor musunuz hanimefendi...Bazen gönderirim,bazen ise hic yollamam.Kendime bile mektup yazarim ben.Yazmak rahatlatiyor.Alip zarfa koymak,onu kapatmak...Sanki sonsuza dek öylece kalacakmis gibi.Bir insana derdini,sirrini dökmekten daha huzurlu,daha güvenilir sanki...

Yazmali insan.Unutmamak icin yazmali.Unutulmamak icin yazmali...

Ne bileyim...O kadar özel ki.Sözler bile kifayetsiz kaliyor,öyle hisler,yasanmisliklar uyandiriyor ki.

Tesekkür ederim,harkikaten cok güzel,özel bir konuya deginmissiniz.

Sarki ise bambaska...Alip götürdü...

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Son yazdığım mektubu hatırlıyorum çok eski değil ama yenide sayılmaz denen yılların biriydi bir şekilde ulaşamadığım birine mektup yazmaya karar vermiştim evini biliyor ya da bildiğimi sanıyordum telinede ulaşamıyordum ve yazıp isminide yazıp bina kapısının altına bırakmıştım gün oldu devran döndü o şahısla bir araya geldik mektubu sordum ne mektubu dedi sen şurda oturmuyomuydun dedim nalakası var dedi:::::::( hey gidi günler hey:D

1|0
    0|0
  • ;) şaşır bakalım. yazdım.

1|0
    0|0
    • :)) şaşırıyordum ki yaşa baktım ve vazgeçtim.

• nesi varmış yasımızın miniğim ? ayıp :)

• bizim dönemde bir jetonlu telefonlar bir de postaneler vardı o açıdan:)) bu arada beni şaşırtıyolar :)

• link

buda benden olsun...

Hala surmekte olan mektup arkadaslarım var yurt dısında :))

Yoksa yazdırmaya calıstıgım ınsanlarda vardı ama kolpa cıktılar o ayrı ...

Mektup kadar guzel bır olay daha yok.. herseyın en saf halı.. o mektubun ulasma surecı elıne gectıgındekı heyecan.. vs :))

Mektup guzel birşey ;)

1|0
    0|0
  • Bir zamanların vazgeçilmeziydi. Gerçekten özleniyor o günler..

1|0
    0|0
  • yazdım, hem de 2012 yılında. yeni yani. öyle imkanlar falan yok değilken. önemsedim, sakladım gelenleri başucumda, mutlu oldum her posta gelişinde.

köpek gibi pişmanım.

1|0
    0|0
  • Yazdım ilk okul hocam yazdırıp göndertmişti :D

1|0
    0|0
  • mektub = ketebe kökünden gelir yazmak anlamına gelip katip yazıcı, mektup ise yazılan demektir. bu işin mektebi ise aşktır ;) ama bizler ne kitap okuyoruz doğru düzgün ne de katiplikle aramız iyi. smile'larla elektronik ortamda derdimizi anlatmak daha kolayımıza geldiği gibi seni seviyorum demeye bile üşenip s.ç.s diyen üşengeç bir millet haline geldik. üşengeç derken seni tenzi ederim :D dskjdskjdksjdks

1|0
    0|0
  • Yazdım, 17 yaşımdan bu yana mektuplaştığım mektup arkadaşlarım var...

1|1
    0|0
    • tuzluğum napan.)

• özelden at tuzluğum başkaları da sana mektup yazsın istemiyom:)

• gece serum yedim

iyiydi ama tuzu eksikti

:/

• Uzaktakilere değil içimden geldiğinde kız arkadaşlarıma yazardım. 1-2 de mektup almışlığım vardır, saklıyordum kayboldu gitti sonra.

1|0
    0|0
  • Google adverse (google reklam) bana 10 centlik bir çek göndermiş sağolsun.

1|1
    0|0
  • bi zamanlar yazmıştık bizde ne günlerdi be

ama dün ve bugün birine mektup yazdım resimle gönderdim :) nostalji yaşamak bu olsa gerek :D

1|1
    0|0
  • Bizim ilkokul zamanımızda mektuplaşmak vardı , satırlara dökülen aşk uğruna verilen emek vardı..

Öyle istediğin anda resim paylaşılmazdı , gördüğünde içinin titremesi içindi simalar ..

1|0
    0|0
  • Ben özel kağıtlara yazıyordum. 2,5 3 metrelik keserdim o kağıtları. Kenarlarını yakardım çakmakla. Öyle yazardım nişanlıma.

2|0
    0|0
    • kağıt gibi yanıyorum demek miydi:))

• O tecrübeye ömür gitti :) şimdi ancak arkadaşların çocuklarını seviyoruz işte :D

• Uykusuzluktan tembellik yaptim birazcik idare ediver :D

• ortaokuldayken ilk kez bir kıza mektup yazmıştım..ilk ve son du..okumuştu çok etkilenmişti..ne günlerdi..ama çıkmadık ben utangactım biraz ve hala izleri var ..kuzum

1|1
    0|0
  • kafkanın milenaya mektupları gibi yazdım ama nazlı yarin bundan haberi yoktu, platoniktim, platona da lanet olsun

1|1
    0|0
  • ilk okulda 2 kere yazmıştım teyzeme

1|0
    0|0
  • Hayır Yazmadım Yanına Gittim ..

1|0
    0|0
  • email atin kardesim karda kista sogukta postacilara is cikarmayin bisikletle tingir tingir kolaymi saniyorsunuz

not: bende yazdim

1|0
    0|0
  • ben bir mektup yollardım uzaktaki halama..psotacıyı tutar yakalardım var mı ihsan amca birşey diye..o da bana kızardı yok ulan yok zırt pırt sorma haber vercem sana derdi :D :D öyle bir anım vardı

1|0
    0|0
    • şimdi postacıyı tanımıyoruz daha doğrusu tanışmak istemiyoruz tatsız tutsuz kağıtlar getiriyo çünkü:)

• hayır ihsan amca bu

• yok yazdım ilkouklda ödev vermişlerdi kendi elimle evimize postadan yolladım

1|0
    0|0
  • Mektup yazdım hatta tebrik kartı bile yazdım

1|0
    0|0
  • ben yazmadm ama 2 tane eski sevgilim yazmisti bana :-)

1|0
    0|0
  • hala yazıyorum

1|0
    0|0
  • Al mektuplarını, ver mektuplarımı :\

1|0
    0|0
  • Hayır mektup yazmadım...

1|0
    0|0
  • İtalya dan müslüman mektup arkadaşım vardı

1|0
    0|0
  • hayır ama çok duygulandım istersen sana yazabilirim

1|0
    0|0
  • evet yazdım ve gönderdim beklemek çok heyecan verici.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• içimden geçenleri gözlerine baka baka ifade edemem çok sevdiklerime anlatamıyorum diye ağladığım bile vardır sevgilime :) bu yüzden sevdiğim adamdan uzak olduğum zamanlarda şu an gibi her gün bir mektup yazıyorum sonra teslim ediyorum ona. amcama da çok mektup yazmışlığım vardır bazılarını yollamaya cesaret edemedim :)

1|0
    0|0
  • kuzenlerime yazardım,hatta lisedeyken telefon yasaktı okulda derslerde mektup yazardık.çok zevkliydi..derste olup bitenleri vs.şimdi bazen okuyup gülüyoruz:))

1|1
    0|0
  • Yazdım , arada sırada hala yazarım. Mektup ta duygular daha iyi aktarılıyor, daha içten daha samimi gibi geliyr bana , o yüzden seviyorum...

1|2
    0|0
  • Babam askerdeyken babama yazmıştım..

Evet babam biraz geç gitti askere ben ilkokuldaydım :))

1|1
    0|0
  • evet önceden arkadaşıma çok yazdım oda cevap yazardı...

1|0
    0|0
  • yazdımmm :) ortaokul arkadaşımın babası subay olduğu için tayini çıkardı her yıl bir yıl bizimle okudu sonra gitti mektup arkadaşı olmuştuk lise döneminde :)

1|0
    0|0
  • Kartpostal atmışlığım var. Mektup yazmadım. Gerçi arkadaşlarla birbirimize yazdığımız mektuplar var, sayılır mı bilmem.

^^

1|0
    0|0
  • Ay ben cok yazdiiim. Hatta ortaokulda telefon yokmus gibi ask mektuplari yaziyodk. Adres atsana sana da yollarimm

1|0
    0|1
  • yazdım .

1|0
    0|1
  • Yazmadım , yazmam da ..

1|0
    0|0
  • Evet yazdım,İspanyaya...

1|0
    0|0
  • Yazardım bikaç sene öncesine kadar.

1|0
    0|0
  • Evet kuzenime yazardım yillar önce..

1|0
    0|0
  • ben eskiden yazmıştım dedemle mektuplaşırdım eski günler ne güzeldi..

1|0
    0|0
  • Yazdım aplacım :)

link

1|0
    0|0
  • Yazardım eskıden :)

0|0
    0|0
  • Çoook...

0|0
    0|0
  • En son ilkokuldayken türkçe dersinde dayımlara yazmıştım:/

1|1
    0|1
    • Bizleri soracak olursanız hepimiz iyiyiz :D annem gilin selamı var :)

• Yok olmadı :) o zamanlarda aeo kib yoktu. Allaha ısmarladık vardı :) Bu kısaltmalar lanet cep telefonları ve int çıktıktan sonra başımıza musallat oldu :D

• Ben 40 saati geçkin süredir ayaktayım :D hangi uykusuzluk :))

Yükleniyor...