Böyle bir durumda ne düşünürdünüz?!

Bir kanal düşünün (Kanaldan kastım insanlar arası iletişim ağı gibi).

Bir departmandaki herkes birbirini tanıyor ve birbirlerinin facebook listelerinde ekliler. Ancak aralarında en samimi olan ve en ortak çalışan iki kişi, birbirlerinin facebook listelerinde yoklar? Ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar konu önemli, belki önemli bir karar alacağım. Lütfen dalga geçmeyin.
Ve de sizce bu insanların iş dışında gerçek hayatta da görüştüğünü mü gösterir?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook üzerinden değil gerçekte sosyalleştiklerini düşünürüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• pek düşünecek birşey yok aslında. olabilir.

0|0
    0|0
  • faceye gerek duymayacak kadar samimi ve birlikte zaman geçiriyorlardır

1|0
    0|0
  • desene onemlı karar alıcagım derken kıskandım paranoyak haldeyımşu andıye sorunu anlayana kadar zaten gobegımız çatladı. sen ne gıbı bır karkar alıcan pekı onuda soyle bakalım.

0|0
    0|0
    • Evet öyle zaten, ben 3. bir kişi olarak soruyu sordum gayet açık :) Ben bir şeyin gizlenmeye çalışıldığını düşünüyorum başka insanların da fikirlerini almak istedim hepsi bu.

• ne amacım olabilir aldatılıp aldatılmadığımı algılamaya çalışıyorum

• hmm ılgınç ajan sokacaksın o zaman oraya

• ya papazdırlar bırbırlerıne ya bır şey ıma edıyorlardır ya departmandakılere mesaj vermek ıcındır o benım sevgılım falan dıye ya da ılk adımı bırı beklıyordur eklemek ıcın ya da bunlar şaşkın şaşkın bence..

0|0
    0|0
    • Yok bunlar ortak çalışıyor ve çok iyi anlaşıp çalışıyorlar. Öyle çekinme vs mümkün değil.

• Bişey gizlemeye çalışıyor olabilirler?

• anlaşıldı o kısı sen degılsın yanı eklı olmayan.

• birbirlerini çok seviyorlar

0|0
    0|0
  • ONUN BİLGİSAYARI YOK DERİM

0|0
    0|0
  • eyvah bu bir tuzak olabilir.herkesin facesinşi cortlactacaklar.herkesi uyar çabuk :S

0|0
    0|0
  • birisi fbu takmıyor olabilir, ya da görmemiş olabilir, ya da birlikte görünmek istemiyor olabilirler

0|0
    0|0
    • Valla ikisi de departmandan herkesi ekliyor, hatta farklı departmandan insanlara varana kadar ekliyorlar. Facebook'u önemsiyorlar demek ki. Bence bir gizleme durumu var.

• :D Sanmıyorum neyse

• direk sormayı denesen? hacı ... sende niye ekli değil desen

• büyük bir şüphe uyanırdı içimde. hafiyelik iştahım kabarırdı. uykum geldi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen bunların birbirine ekli olmadığını nasıl fark ettin ben hayatta dikkat etmezdim

1|0
    0|0
    • Allah gösterdi diyelim :D

• rica ederim kendini üzme öfkelenip yanlış kararlar alma..mutlu kal...

• Dikkate alacağım. Sen de öyle.

• Bu işte bir iş var derim :D

0|0
    0|0
  • farketmezdim bile öyle birşeyi aaa birbirlerinde ekli değiller neden diye düşünüp kurmazdım denk gelmemiş eklememişlerdir çok mühim birşey oldugunu düşünmüyorum

dış dünya facebooktan daha önemli

1|0
    0|0
    • düşünüleck birşey bence yok ekli olmayanlar görüşebilir,ekli olanlar sdc eklidir ama hiç görüşmeyedebilir facebook sanal bir ortam bir geçerliliği yok.sen bu kişilerden hangisi oluyorsun ?

• dikkatli ol canım birşey olursa burdan yazarsın istersen,dilerim sdc bir şüphedir,hayırlı sabahlar dilerim :)

• Inşallah öyledir, sağol cevaplar için. ben de iyi sabahlar dilerim :)

• aralarında farklı bir duygu olduğunu düşünürdüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...