Şu ana kadar yapılan transferlerden sizi en mutlu eden hangisi?

Beşiktaşlıyım Trabzonsporda geçirdiği yıllarda da kişiliğini ve kalitesini çok beğendiğim Tolga Zengin transferini askerdeki sevgiliyi bekler gibi bekledim. Sizi en mutlu eden transfer hangisi?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tolgaya sevindim ama asıl bir sol bek ve defansif orta saha transferi yapılırsa mutlu olucam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tolga diyorsan vardir bir bildigin, bende tolga diyim )=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tolga çok önemli hergün haber1903 ü açıp hüsranla sayfa kapatmatan bıkmıştım

Hilbertin gitmesiyle Serdar transferi de çok iyi oldu ama Hlibertin yeri asla dolmaz

1|0
    0|0
    • deme öyle serdarında hücum yönü iyi. hem ben o gidince üzülmüştüm. yuvasına geri döndü bak gör nasıl katkı sağlayacak :)

• Serdar iyi o konuda sıkıntı yok..umarım boş yere üzülmüşüm dedirtir bana :)

• dedirtir sıkıntı yok :)

• Tolga zengin iyi transfer. .

1|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim. ancak beşiktaşın tolga zengn transferini cok beğendm. hem trabzonu hiç sevmiyrm o adam iyi kaleci beşiktaşnda zor gününde işine yarar. ben bruno alvesi beğendm. alper potuk'un da bomba gibi gelişi süperdi. ayrıca dediğim gibi hiç sevmem ama bosingva ve malouda eskisi gibi oynuyosa trabzn iyi transfer yaptı dyebilirim. ha bir de sivasımızın cicinhosu iyi.

1|0
    0|0
  • bosingwa hep beğenerek izlemişimdir Trabzonun alması çok şaşırttı beni..

1|0
    0|0
  • Tolgayı gönderdik Onur var Onur yoksa 1461 in Fatihi var bizde kaleci çok..En flaş transferleri biz yaptık heralde malouda bosingwa sırada barrios ve ashley cole var devamı gelecek..

Chelblacksea..

1|1
    0|0
    • Trabzon kaleci cenneti gibiydi cidden :) 2 milli takım kalitesinde kaleci size fazlaydı biri sahada harikalar yaratırken diğeri haketmediği halde yedek klubesindeydi iyi oldu böyle iyi :))

• Bruno Alves

1|0
    0|3
  • Galatasaraylıyım. Tolga'nın bjk ye gitmesine sevindim Malouda ve bosingwa ya sevindim Taiwo ya sevindim

1|0
    0|0
  • Karadeniz insanı nede olsa

1|0
    0|0
  • Tolga zengin ve serdar kurtuluş

1|0
    0|0
    • gidişine üzüldüğüm bir adamdı Serdar Beşiktaşa bu sezon çok şey katacağına inanıyorum. Ligin en iyi Yerli oyuncularından biri olduğunu düşünüyorum

• Bruno Alves şimdilik en iyi transfer ama cardozo gelirse çok daha iyi olur

1|1
    0|1
  • Didier Drogba transferi beni benden almıştı.

1|0
    0|1
  • Melo transferi.

Melo delidir melidir ama Gs'nin vazgecilmezidir.O yokken defansta yapamıyoruz,organizede olamıyoruz..

0|1
    0|0
  • kadlec

0|0
    0|0
  • kasımpaşa beşiktaşın koltuguna geçecek ilerleyen yıllarda

0|0
    2|2
  • 10 Wesley Snaıjder :)))))

0|2
    0|1
    • o geçen senenin transferi ben bu seneyi kastetmiştim :P

• Benim İçin Hala O Bu Sene Hiçbi Takımımız Adam Gibi Oyuncular Almadı Anadolu Kulüpleri ve Trabzon Daha İyiy Tranferler Yaptilar

• alper potuk ve bruno alves alper potuk umut veriyor en son psv maçındada tek başına iyi mücadele etti bence alper iyiki almışız bee :D

0|0
    0|0
  • melo malouda babel

0|1
    0|0
  • Şu an Bruno Alves.Ama Cardozo bir gelse..

1|0
    0|3
  • bizim lig de şuana kadar vayy be diyebileceğim bir transfer olmadı maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...