Eyvahh eyvahhh ölücem artık ...

sevgilim eski kız arkadaşını düşünüyorum hep :( moralim çok bozuluyo bana yaptıklarını ona da yaptıgını eskiden düşünüyorum. acaba diyorum aklında mı hala falan :( çok taktım bu konuya. sizce neyapmalıyım nasıl yenebilirim bu sorunumu . sevgilim beni çok seviyo biliyorum.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığım nokta sana naptı da ona da yaptı diye düşünüyon? hem yeni olan sensin eski olan o. geçmiş tozdur üfle gitsin

0|0
    0|0
    • üfledim gitti ozaman :) soal

• rica ederim. en iyi cevap içinde teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgiliniz sizi çok seviyorsa eskiyi unutun, kendinizi boşa üzmekten başka hiçbir halta yaramayacak. Evet başkasını sevdi, evet başkasını öptü, evet O'nunla sevişti. Kabullenin artık. Kimse mağarada yaşamıyor, illa ki ilişkileri olacak.

Şu an yanınızda ve sizi seviyorsa boşverin. Eğer eskisini sevseydi sizin yanınızda olmazdı.

0|0
    0|0
    • evet evet kesinlikle. ama işde aşamıyorum bunu yaa .

• doğru söylüyosnuz . teşekkür ederim .

• Ben teşekkür ederim, iyi geceler.

• Oho o çoktan o evreyi geçmiştir senden sonrasını düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • Bendede aldatiyo mu korkusu vardi baya gecti zamanla

0|0
    0|0
    • nasıl geçti :S

• Sende guven ya evlenecez faln diyon

• evet :) nasip olursa inşAllah

• Bu gece ölen ölene herkes bok yoluna gitmeye ne meraklı.

0|0
    0|0
  • sende eski erkek arkadaşını düşün

0|0
    0|0
  • kendisine söylesen eski sevgilinden bahsetme diye rahatsız oluyorum filan de :D

0|0
    0|0
    • hiç açmıyoki eskiyi . sadece bn düşünüyorum işde.

• seni seviyosa bence kafana takma başka şeyleri tadını çıkar.. biz ufacık yok yere kavga cıkartmayı beceren bir milletiz..

• takmamaya çalışıcam :) teşekkr ederim yardımcı oldun bayagı

• Çok Aşırı Takmışsın Takıntı Olmuş Beynıne Format At :))

0|0
    0|0
    • işte onu nasıl başarıcam bilemiyorum :)

• ayy ne komiksin amaşu anbeni su proflindeki kadr gldürmedi bu esprin

• Gülmek Güzeldir Ne Mutlu Sana Gülmeyi Başara Bilmişsen

• Sevgilisi olmayanlar da var unutma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçen gün Nazım Hikmet'in bir şiirini okudu bana. Beni bu şiirle sevme onada okumuşsun diye trip attım adama içinden ne sövmüştür :D Haklı ama bişey diyemem. abartıyoruz bazen. Bizimde sevgilimiz olabilir onlardan önce bunları kafaya takarsak şu an yaşadığımız mutluluğu riske atarız :)

0|0
    0|0
  • fazla düşünürsen kendini bitirirsin

0|0
    0|0
  • Takıntılımsınz sorusuna bildiğn cevap vermissin sen :) Niye takıyosun neyini takıyosun anlamıyorumki :) Hayatını akışına bırak bırak herşey kenndiliğin gelişsin takıpta kendine niye ziyan ediyonki ?

0|0
    0|0
    • seviyorum. sonucunda da üzülmek istemiyorum. evet takıntılıyım :( ayy nasıl aşıcam bilemiyorum.

• ayyy geç bunları o zaman büyü azıcık :)

• :) tamam .

• Düşünme böyle şeyleri, bak sevgilim beni çok seviyor demişsin, daha ne ? Hala aklında eski sevgilisi olsaydı yanında olmazdı..

0|0
    0|0
    • evet hep bana ait oldugunu söyler sevdiğini söyler :S ne biliyim süpheciyim biraz işte.

• Şükret lan haline bizim sevgilimiz bile yokk. Ölcez yalnızlıktan. Sevdiğini biliyosan takma kafaya. Zamanla geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...