4 gün önce beni bırakan sevgilim mesaj attı durumum çok kötü :/

ilk 3 gün çok iyi olduğunu duymuştum. sanki benden kurtuldu gibi. saçma bir kavga ile ayrıldık ve dayanma gücünün bittiğini söylemişti. onu çok üzdüm. bu gece en yakın arkadaşı bana olumlu davrandığını ve bensizlik ile mücadele ettiğini söyledi. ters psikoloji uygulayıp onsuzda mutluymuşum gibi gösteriyordum ve işe yaradı. onunla konuştuktan yarım saat sonra üzgün surat yolladı ve konuştuk biraz. beni çok özlediğini belirttikten sonra ben iyice koptum geri dönmesi için yalvardım resmen onsuz olmadığını falan söyledim. en büyük hatayı yaptım ve üstüne gittikçe kaçtı benden. en son mesaj attığının hata olduğunu söyledi ve uyudu. sizce ne yapmaya çalışıyor? ve bundan sonra nasıl devam etmeliyim? ama şundan eminim ki bensiz yapamayıp geri dönecek. her şey bana bağlı.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• o nedir ya seni seviyosa neden basit bir kavgadan ayrılıyor, demek ki kötü zamanda yanında olacak karakterde değil yok sevmiyosa niye mesaj atıyor demek ki seninle oynuyor..

kızları bilirim şu durumda geri dön dersen dönmez, ama demişsin ve sayende şuan rahat uyuyor. umrunda olsa bile değilmiş gibi davran ki kaybetme korkusunu yaşasın

0|0
    0|0
    • ayynen öyle olmalı. umrumda değilmiş gibi davranıcam ve korkucak onsuzda mutlu olduğumdan

• gittim konuştum arkadaş sarhoş olduğundan pek konuşamadı aslında. ama söylediği şey sen hatayı beni özler geri döner düşüncesi ile yazmamakta yaptın dedi. az önce kızla da konuştum, sen bana her gün yazıp yanımda olduğunu hissettirecektin bizde 1 aya barışacaktık diyor. bunu dediğine göre ya farklı şeyler bekliyor ya da yaptığım şeyin ne kadar aptalca olduğunun farkında.

• bu kız kendine oyuncak arıyor açık konuşcam geleceğiniz yok. ayrıldığınızda yaz bana haklı cıkcağımdan adım kadar eminim

Kızlar Ne Diyor 3

• onsuz mutlu olama istiyor. unuttuğun fikri ağır gelmiş sanırım kendini hatırlatmak istemiş. arama bir süre normalmiş herşey gibi davran. olacağı varsa başlarsınız yeniden. yoksa da takma kafaya ufak bir kavgayla bitebilen bir ilişkiden hayır gelmez zaten

0|0
    0|0
  • aman ya hayatının sonuna kadar onun dengesizliğiylemi uğraşcksn smdi dayanamssn blki ama hayatna tamamn sokmadn dha dgrusu evlnmdn falan kurtlms olmk en guzeli üsteleme derim ben tabi görüs meselesi

0|0
    0|0
  • Kaç belli ki kovalamaca oynamak istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne herşey sana bağlı kızın egosu senin sayende tavan yapmış.Sen çok yanlış yapmıssın ben sana söylüyüm hazırla kendini.

0|0
    0|0
    • yapacak bir şey yok şu andan itibaren. bekleyeceğiz.

• yapamadım onu işte. hatta ben konuşmaya devam edeyim ama onu istemiyormuş gibi davranayım biraz da.

• Devam et ama mutlu gibi davran barışma konusunu açma bile onu istemiyormuş gibide davranma direk biter o iş :D

• Düşmeyin işte bu tuzağa düşmeyin özlüyorlar biz de o an içimizi döküyoruz sonra hop vitesi düşürüyorlar yine size bağımlı yapıyorlar. Tuzağa düşmüşsün kutlarım. Gerisi onda artık yapabilecek birşey yok ipleri vermişsin.

0|0
    0|0
    • tamda elime almışken. tekrardan ondan vazgeçitğimi göstersem? birde bunu nasıl yapabilirim?

• bu gece mesaj attığının gerçekten hata olduğunu söylesem bir daha özlese bile mesaj atar mı?

• Öyle yapma artık hiç sesini çıkarma telefonları açma onu yokmuş gibi kabul et öyle davran yine düzelirse düzelir ama sanmıyorum ah o son mesajı atmayacaktın.

• bence geri adım atma

0|0
    0|0
    • ne gibi geri adım atmayayım? üstüne mi gideyim daha çok yoksa onsuzda mutlu olduğumu göstermeye devam mı edeyim? ondan vazgeçtiğimi gördüğü gibi mutsuzlaşıyor. resmen egosuna yenik düşüyor.

• aynen öyle yapayım. yarın en iyi arkadaşı ile buluşacağız ve beni sözde vazgeçirmeye çalışacak. ikili oynuyoruz :/ vazgeçirdiğini söylettireceğim ve buna uygun davranacağım.

• la olm 2 dakka adam olun la boşverin böyle oyunları ruhunuzu kirletmeyin kardeşim

Yükleniyor...