İki dakikalığına mafya gibi düşünebilir misiniz ?

Ya ben sımdı oyle dusunuyordum..

Sımdı dıyelım bır mafyasınız ve sıze cok borcu olan bırı var ıste 50.000 cıvarıda. Ama adamın sıze bu parayı vermeye nıyetı yok.

Normal sartlarda bıldıgım kadarıyla ıskence edıp oldururler.

Pekı sız dıyelım bır mafyasınız ıste sartlar geregınce,

Adamı oldurur musunuz yoksa mesela bobreklerını cıkarıp 50.000 tlye satar mısınız ?

Tabı adam her durumda acı cekıcek ama sıze gore suankı vıcdanınız bunlardan hangısını tercıh eder ?

Güncellemeler:
Ya ben ıkısınden hangısı daha vıcdanlı bır davranıs olur dıye settım ya sız de ne canı cıktınız be :D

Yanı oldurmek mı daha ıyıdır yoksa adamın bobregınden borcunu cıkartıp oyle hayatı boyunca acı cekmesı mı ama sonucta hayatta kalıcak bu sekılde de

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Böbreklerini niye satayım sadece. Topuklarına sıkarım, jilet atarım bütün bedenine sonra tuz dökerim. Kanamayı durdururum sonra ayak parmaklarını keser yediririm kendine. Daha çok fantazi yaparım da gece gece yazdırma. En son tüm organları çıkarırım alan biri bulunur elbet. Bulunmazsa kıyma şekline getirip, pide yapıp dağıtırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Mafya filmi mi izledin :)

Şimdi işkence edip öldürürsem parayı alamam. Böbrekleri de 50bin eder mi bilemem. Öyle böbrek satmayla falan uğraşamam. Ev, araba ya da para edecek herhangi bir şeyine el koymaya çalışırdım :)

1|0
    0|0
  • adamın durumu değil niyeti yokmuş eee niye öldürüyoruz be arkadaşım gücümüzü kullanıp neden adamın varsa gayrimenkullerini üzerimize almıyoruz ya da senet yapmıyoruz.. =7 ne biçim mafyayız len biz..

1|0
    0|0
  • Her ikiside boklu deynek ne diyelim şimdi öldür desem para için adam öldürülmez.

Böbreğini al desem bu seferde insan taciri olup bu sitedekiler beni malafat eder..:D

1|0
    0|0
  • Mafyada vicdan olmaz.Haram yiyicidir insanlık bulunmaz...

Paranın kölesi olmuş beline silah koymuş ama adam olamamış..

1|0
    0|0
  • Böbrek dalak akciğer kafaciğer kalp ne varsa söker satarım . Kalanı da kutuya koyar ailesine gönderirim. Bi kötülük yaptım tam olsun

1|0
    0|0
  • Bana parayı vermeye niyeti yoksa çevresinin dostlarının vardır..Mafya iyi derecede baskı kurma tekniklerini bilir uygular..

Kolay kolay mafya olunamaz..

1|0
    0|0
  • para için kimsenin canını sıkmadım şimdiye kadar..hakkımı haram ederim :D:D

1|0
    0|0
  • Madem iki seçenekle sınırlıyız. Böbrekleri satalım da bari 50bini alalım. Yoksa zarar hanesine 50bin yazmanın ne gereği var :D

0|0
    0|0
  • herşeyi düşünebilirim ama bunları yapamam

1|0
    0|0
  • 50 bin tl mi kaptırdın birine sadede gel ? bir karton malbuşa anasını bile ağlatırım onun

1|0
    0|0
  • tasarruf etmek lazım alır çalıştırırım :)

1|0
    0|0
  • link The Sopranos geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • 45 yaşustu için birazcık fazla şey birsoru değil mı sence?

0|0
    0|0
  • bobreğini çıkartır satarım

0|0
    0|0
  • düşünemeyiz yaa :)

1|0
    0|0
  • adamı öldürüp böbrek ciğer pankreas gibi satılacak tüm organlarını da alıp satarım. böylece misliyle kapanır borç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...