Siz kardeşinizi bir yola girdiğinde yanlız bırakırmısınız yoksa onunla o yola baş koyarmısınız?

siz kardeşinizi bir yola girdiğinde yanlız bırakırmısınız yoksa onunla o yola baş koyarmısınız?

:) iyiki varsın canım abimmmmm

ya sizde benim gibi seviyormusunuz kardeşinizi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yolun ne kadar sterilize olduğuna bağlı ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç kimse senin kanın ve canından daha değerli olamaz ne seni ondan başkası korur ne de sen ondan başkasını korursun. elbetteki her zaman arkasındayım yolunda yoldaş üzüntüsünde onu teselli eden bir dostum her zaman. yani dinimizde de akrabaya yardım edilmesi emredilmiştir.

0|0
    0|0
    • akrabadan öte bir bağ kardeş sevgisi. katıldım yinede

• elbetteki öyle :) Allah ayırmasın seni de beni de kardeşlerimizden :)

• üfürüyorummmm :)

• :) bende severim abimi kim sevmezki

1|0
    0|0
  • iyiki kardeşim yok olsaydida ne b.k yerse yesin mk işim gücüm yoktu onla uğraşcam hihh.

1|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe ve insanların hayatlarına başkaları eklendikçe eski samimiyet ve kardeşlik duygusu olmuyor olamıyor ne yazık ki. Umarım sizin açınızdan ben haksız çıkarım.

0|0
    0|0
    • belkide yeterki mutlu olunsun :(

• Hayatta tek başınaymış gibi yaşamanızı tavsiye ederim ben, en büyük kazıkları kardeşimden yedim çünkü.

• hahahah :)

• Bilgisayarı istediği zaman sevmiyorum sdfgasg :D

0|0
    0|0
  • Yol derken ? Örnek ver. Bu arada yanında olduğumu belli etmem ama haberi yokken önündeki engelleri kaldırırım. Kendi başardım sanar her zaman. Ben vefasız olarak bilinirim genelde.

0|0
    0|0
  • abimi, abi ne ararla burda. biz burda hatun manita falan gibi seyler görürüz abi falan yokki burda.

0|0
    0|0
  • hangi yola ve ne amaçla girdiğimize bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardsimin arksndaym herdaim.her düstgnde kaldrmak icn ve biryandanda dogru yolu göstermek icn ablayim ben

1|0
    0|0
  • kardeşim,abim,ablam yok ..

0|0
    0|0
  • Aile kavramı çok önemli dolayısıyla abimde kardeşimde, ne beni ne de ben onları yanlız bırakacak değiliz. ama evlenince insan önceliği de azcık değişiyor. onu itiraf etmekte fayda var.

zamanında bu soruyu sormuştum

link

0|0
    0|0
  • severim ama iyi anlasamiyoruz :D :D ama yari yolda birakmam ...

0|0
    0|0
  • Beni en çok ağlatan insan olarak tarihe girmiş olsa da seviyorum hem de canımdan çok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...