Birini gördünüz hoşlandınız nasıl tanışırsınız?

Mesela arkadaşlarınızla parkta otururken birisini gördünüz kız/erkek. Hoşunuza gitti ve tanışmak istediniz. Gidip konuşur musunuz ? Yoksa özgüven probleminiz olduğu için susup baktığınızla mı kalırsınız? Eğer konuşursanız ne dersiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• özgüvenim iyidir ama asla bir erkeğin ayağına gidip tanışalım mı canım yha .s demem

0|1
    1|1
    • Peki o zaman soruyu düzeltiyorum. Yanınıza geldi ve sizinle tanışmak istediğini söyledi sizde ondan hoşlandınız. Tanışma teklifini kabul eder misiniz yoksa yk canım yha sql .s mu dersiniz?

• Tabii ki olması gereken de o zaten hemen olmaması gerekir bu tarz şeylerin.

Kızlar Ne Diyor 4

• gidip konuşmam bu özgüven eksikliğinden değil, edebimdendir

2|1
    0|0
  • bu tur extrem tanisma olaylarini pek sevmiyorum acikcasi

0|1
    0|0
  • hosuma giderse bakarim tabii ama kendim gidip tanismam karsi taraf ilk adimi atmali.

0|1
    0|0
  • Gel bir çorbacıya gidelim derim .

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında özgüvenim olan biriyim ama hayatta hoşlansam bile gidip parkta konuşmam biliyor musunuz ne bileyim böyle bir marjinallik aksın isterim heryerimden. Her önüne gelen konuşursa kızın hali ne olacak. Susup bakışırım onunla bakışlarma karşılık verirse gider ondan birşey isterim bir bahaneyle yahut birşey sorarım muhabbeti açarım. Ama bakışlarıma gülmesi gerek ah bide mavi gözlü olsaa şöyle gel gel işaretleri yapsa gülse evlensek falan.

0|2
    0|0
    • Oldu yollarına güller sersin istersen :D

• Ben konuşamam :/ utanırım :/ O yüzden evde kaldım :(

0|1
    0|0
  • "eee afedersin merhaba seni yoldan geçerken gördüm değişik bir tarzın var ve ona hayran kaldım.dürüst olmam gerekirse çok farklı bir güzelliğin var" derim gülmeye başlarsa hemen muhabbeti kurarım.tabi bu dediklerimin üstüne tekme yeme ihtimalide var

0|1
    0|0
    • Hahaha tekme ihtimali varsa o sakat :)

• Her ne kadar konuşmayı istesem de beceremem kesin elime yüzüme bulaştırırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...