Kafam karıştı bir el atarmısınız

arkadaşlar 1 sene önce kavga edip faceden beni engelleyen kız şimdi engelimi kaldırmış eyvallah burası tamam şimdi twetterden gizlice bakıyorum twet atmış demişki - Gücüme gitti o sözler,kırgınım bir hayli..- bende faceden duvara yazdım Yanında olduğum zaman değerimi bilmezsen;

Değerimi bildiğin gün beni yanında bulamazsın!" sonra o Ne denır kı sanaaa ;) sonra ben Yazdıklarımı boşver. Yazıp yazıp sildiklerimi bir görsen! sonra o Su facebookta mesajlara nıye goruldu olayı getıırıldı hayır kımın ısıne yararkkı ooo allah allaaahhh:))) tekrar o Aradan gecen 1 sene sonunda gelen bı mesaj karıstırmaya yetermı aklımı ? sonra ben Bazen kırdım , çoğu kez kırıldım ; ama ben hiç kimseyi kaybetmedim , sadece zamanı gelince vazgeçmesini bildim cevap bekliyom şimdi sizce banamı yazıyo yoksa ben mi kendime pay çıkartıyorum okuyup yorum yaptığınız için çok teşekürler

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne yahu aşk atışmasına dönmüş bayağı. Gücüme gitti o sözler kırgınım bir hayli..Yanında olduğum zaman değerimi bilmezsen değerimi bildiğin gün yanında bulamaz mısın..Sev beni seveyim seni..Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza..

Çocuk gibi birbirinize laf atmayı bırakın da ciddi iki olgun insan gibi konuşun ama eğer o sözlerin sana yazıldığından eminsen o sözleri genelde herkes sahiplenir onunla tartışan, kavga eden herkes. Sen engelliyken de bu tarz sözler yazmış mı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ooo ne bu :) karsına al konusmay dene... boyle sana mı yazıyo anlaman güç... o cesaretın yoksa ark olarak ekle faceden ..

0|0
    0|0
    • ya ben söyle düşündüm tamam bunları bana yazmış olsun ben devam edeyim diyeyim ki sen bir adım at ben koşa koşa geliyim diyim bakalım ozaman ne dicek ya da ne yapıcak ona göre hareket edeyim diyorum yalanmıyım hem bana attığını anlarım hemde belki o bir adım atar

• cesaretin varsa direkt konuş ve bir şeylerden mana çıkarmaya bir son ver bence. bu psikoloji sağlıklı değil

0|0
    0|0
  • Sen needen üstüne alındın simdi üstünden bir yıl gecmiş :) ama komik oluyor sizinki biraz sana yazdığından eminsen kızza bir mesaj atta adam gibi konusun bence böyle zarf atmakla olmazz :D

0|1
    0|0
    • ben atmam şahsen atarsa cevap veririmde atmam çünkü emin değilim rezil olmayalım :)

• vallaha insan sevince sokaktaki köpekten bile umut bekliyo :D git şunu ısır hadide bende yardım edeyim :D gibi :D

• ahaha kıyamam ya :D haklısın valla ne diyeyim :D

• Kendine pay çıkarma aradan bir sene geçmiş boşver :)

0|0
    0|0
  • Bence sana yazmıyo biraz yazılarınız tesadüf olmuş olabilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen bir selam çak kıza. Sana yazmışsa zaten konuşur senle. Kaybedecek neyin var ki dostum zate :). Oluyor öyle, insanlar birbirlerine isim vermeden yazışıp duruyorlar :).

0|0
    0|0
  • aylar sonra gelen 'nasilsin' sorusuna hiç umut baglamayin.

çünki Her katil merak eder vurdugu insanin ölüp ölmedigini..

0|0
    0|0
  • Çok karışık anlatmışsın ama şimdi bir şey çıkarmak mümkün değil zamanla.

0|0
    0|0
  • Ne içtin bu kafayı yaşamam lazım. Bu aralar ihtiyacım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...