Bir bayan bana yaşayacagın şeylerin rezervasyonu yok bende dedi. Ne anlamda ya da ne demek istemiştir sizce?

20 yaşındayım olgun bir bayanla konuşuyorum normal bir konuşma. arkadaş gibi ama konu dostluğa geldi ve kendisine beni yanlış anlamayın ama bir dost vardır her konuda vardır.

bir dost vardır iyi gününde kötü gününde vb şeyler dedim

kendiside bana yaşıcağın şeylerin rezervasyonu yok bende dedi.

sonra neyin ne olucağını bilemessin dedi ne anlamda dedi bana sölermisiniz ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• senin niyetin bozuk sanmış gelme anam bende senin aradğını yok demiş.

0|0
    0|0
    • SoranBir dakika önceben ona dedim beni yanlış anlıyorsunuz dedim. bana yaşıncağın şeyleri rezervasyonu yok dediğinde. yo anlamadım yarın hakkında'da konuşamam neyin ne olucağını bilemem ama oyunda oynamam dedi. ne demek istemişdir

Kızlar Ne Diyor 1

• beni kötü emellerine alet edemezsin eğer böyle niyetin varsa, anla işte sende

0|0
    0|0
    • ben ona dedim beni yanlış anlıyorsunuz dedim. bana yaşıncağın şeyleri rezervasyonu yok dediğinde. yo anlamadım yarın hakkında'da konuşamam neyin ne olucağını bilemem ama oyunda oynamam dedi. ne demek istemişdir ?

• ciddi bir ilişki istiyordur belki pek anlayamadım malesef

• teşekkür ederim . yorumunuz için

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadın bu valla herşeyi demiş olabilir iyi düşünüp doğru analiz etmek lazım :P

0|0
    0|0
    • işte bende ne demek istediğini anlamaya çalışıyorum ona göre hareket etmek istiyorum.. onun için buraya 10 dakka önce üye oldum :D

• Ne diyem kolay gelsin o zaman :D ben sana fikrimi söylerdim de garip kaçabilir biraz boşver

Yükleniyor...