Fatih akın'ın en sevdiğiniz filmi hangisi ve yeni çekeceği filmlerinde hangi konuya değinmesini isterdiniz?

fatih akın'ın en sevdiğiniz filmi ve filmde sizi etkileyen şey (tema, müzikler vs) nedir? ben fatih akın'ın ilk uzun metrajlı filmi kurz und schmerzlos'tan çok etkilenmiştim. filmdeki müzikler harikaydı(sezen aksu şarkılarının sahnelerle olan uyumu. zaten müzik konusunda zevkleri tartışılmayacak kadar iyi) ikinci sıraya im juli (temmuzda) filmini koyarım. fatih akın sıradan insanları ve sıradan konuları perdeye doğal ayrıca sürükleyici şekilde yansıtmada başta gelen yönetmenlerden biri. sizin fikirleriniz nelerdir? yeni çekeceği filmlerde hangi konuyu işlemesini isterdiniz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Fatih Akın'ın hastasıyım her filmini defalarca izledim. Ama dediğiniz gibi Kurz Und Scmerzlos ve Gegen Die Wand'ın yeri her zaman ayrıdır.

Crossing in the Bridge'e bakarsak belgeseli de çok güzel çekebiliyor. Fatih Akın'ın bir belgesel olsa fena olmazdı hani. Yeni filmi kesinlikle "arada kalmış gurbetçi" konusu olmamalı tekrara düşüyor çünkü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...