Tüm erkekler cevaplayabilir mi? Lütfen lütfen lütfen...

Bir anda aklıma geldi de merak edip sormak istedim. Sorum erkeklere. Daha önce hiç regl olmuş ve pantolonu veya elbisesine bulaşmış bir bayan gördünüz mü? Ne düşünürsünüz? Gidip söylemeyi mi tercih edersiniz yoksa görmemezlikten mi gelirsiniz? Yazık kıza sonuçta gidip söylerseniz kapatabilir üstünü bir şekilde belki,ama söylemesi de ayrı bir dert,utanmak var işin içinde. Kız yerin dibine girer o an. Ne yaparsınız böyle bir durumda? Daha önce hiç karşılaştınız mı böyle bir şeyle?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• gördüm .. yaklaşıp uyardım.. ne varki bunda utanacak, insanlık hali..ama nasıl fark etmezler ilginç? hiç mi sancısı olmuyor öncesinde? fake mi diye düşünüyorum bazen bu olayı. Soruda anlamadığım olay ise; pantolonda belli oluyor ama elbisede nasıl belli oluyor merak ettim. ?

0|0
    0|0
    • Sancısı olabilir ama çok fazla olduğu için kıyafetine de geçebiliyor. Elbiseyle bir yere oturursa geçebilir.

Erkekler Ne Diyor 8

• En yakın marketten pet alır yanına yaklaşır sanırım sessizce yanına gider sanırım ihtiyacınız var derim ;)

0|0
    0|0
  • söylemesi neden dert olsun ki, karşındakine yardım ediyorsan, bu yardımı yaparken sırf cinsel bir konuya temas ettiği için utanmak garip. kızın utanmaması için çok sesli belirtmemek doğru olur tabi.

0|0
    0|0
  • denk geldi birkez tesadüf işte hırkam vardı direk beline dolaması için verdim o benim sevgilimde olabilirdi

1|0
    0|0
  • Başına geldi sevgilinleyken soruyosun şimdi. Sevgilimse gidip söylerim.etrafa rezil olacağına ben bileyim yeter .

0|0
    0|0
  • Görmedim ama görürsem bir kağıda yazar eline verir kaçarım heralde. :// Başka bir çare yok. Çünkü gidip söylesem hem ben utancam hem kız ezilcek. Söylemesem rezil olacak belkide alay konusu olacak. En iyi benim yöntem :)

0|0
    0|0
  • kızın biri lisede öyle bişe yaşamıştı. beyaz çorabından belli oluyordu. önemsemedim. olabilir sonuçta insanlık hali. ya da kadınlık hali diyelim:))

0|0
    0|0
  • yokk genelde insanların yüzlerine baktım için fark etmedim hiç

0|0
    0|0
  • bunu bayanların yapması lazım, söylemezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...