Expigment %4 kremi hakkında bilgisi olan var mı ?

Expigment %4 kremini kullanmayı düşünüyorum. tenim bronz fakat ben beyazlaşmak istiyorum çünkü asıl ten rengim beyaz. şimdi ben bu kremi nasıl kullanacağım , kızarırsın diyenler var kızarıklığı kaç gün sürüyor ne zaman kullanmalı akşam mı gece mi ? o gün evden hiç çıkılmamalı mı , bol bol güneş kremi mi sürmek lazım evdeyken bile ? krem yüzde 4-5 saat durduktan sonra yıkanması gerekiyor mu ? bir de kaç ton beyazlayabilirim ? haftada kaç gün kullanacağım bu kremi her gün mü?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Guzelım yararlı bır krem degıl ten acmak ıcın tavsıye edılmez genelde cılt lekelerı ıcın gunes lekesı sıvılce lekelerı ıcın doktor cılde baktıktan sonra tavsıye eder kafana gore kullanma tenımı acacam dıye derını ınceltıp kılcal damarlara zarar verebılırsın ama ılla kullancam dıyorsan da gece ınce bır tabaka surceksın surdugun zaman evden dısarı kesınlıkle cıkmıcaksın balkona dahı hatta tv ısıgı bıle almıcaksın o yuzden gece yatmadan once sur cok uzun sure kullanma dedıgım gıbı derın ıncelır bır sıure kullan farkı gorursen bırak

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim tatlıım :)))

• Sabaha kadar cıldın onu emer zaten normal bır sekılde yuzunu yıkarsın

• teşekkür ederim canım :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• %2 sını gunes lekelerı ıcın kullanıyorum 4 ay duzenlı kullanımda onu bıle anca gecırıyo sana faydası olucagını sanmıyorum cılt rengını acmak ıcın dogal kurler var bence bı onlara goz at:) surdugunde cok kızarıyo ve yanı gece surup sabah yıkaman gerekıyo

1|0
    0|0
    • doğal kürlerden önerebileceğin kür var mı tatlım ? her gün limon sürüyorum fakat bir faydası yok ten rengini açmıyor elma sirkesini de kullandım fakt bir faydasını göremedim , bir şeyler önerebilir misin ?

Yükleniyor...