Aşkınız için gururunuzu hiçe saydınız mı?

Aşık olduğunuz insanla ayrılık noktasına geldiğinizde böyle bir şey yaptınız mı? Yaptıktan sonra pişman oldunuz mu? Her şey daha mı iyiye gitti?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim Gururum Sevgimdir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• değecek kıza yaparsan adamın zoruna gitmiyorda arada değmeyecek kızları sevince iyi görüp yapınca adam kendine kızıyor

1|0
    0|0
  • Gurur neydi ya Sahi birde o vardı.

cut.

1|0
    0|0
  • Yetişkin bir Türk Erkeğinin en büyük problemi :Seni

Seviyorum ,diyememesidir.Ama dağları ver

delsin,çölleri ver aşsın...

1|0
    0|0
  • Askta gurur olmaz olsunda o gerizekalıyı başkası mı alsın dimi :)

0|0
    0|0
  • Ben ben olmakdan çıkdıktan sonra...ama zamanla sindirebileceğim birşeyse başka ! :D

0|0
    0|0
  • Hayır tam aksine gururum için aşkımı hiçe saydım

0|0
    0|0
  • 1 kişi için saydım. ama biten bir ilişki için boşa kürek sallamaktan başka birşey değil. gururu hiçe saycaksa 2 tarafta saycak tek tarafla olacak birşey değil.

0|0
    0|0
  • Gururumdan daha öncelikli olamadı şu ana kadar hiçbir şey. Aşkında önünde olur sanıyorum.

0|0
    0|0
  • benlıgımden taviz vermeden gururumu bıraz olsun kenara koyabılırım benlıgım herseyımdır.

0|0
    0|0
  • saydım ama sonunda pişman oldumm

0|0
    0|0
  • herkes hata yapar bende yapmıştım

0|0
    0|0
  • aslaa hiç öyle pişman olmam geride dönmem inadım pistir bittimi biter

0|0
    0|0
  • 2 kere teklif ettim, pişman değilim kabul edeceğini bilsem 10 kere teklif ederim

0|0
    0|0
  • Yaptım ve pişman oldum. değmez

0|0
    0|0
  • Degecek bırıyse sıkıntı yok gegmıyecek bırıysı amq askın gurur daha onde gelır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne gerek var yahu, sevmiyorsa beni sevmiyor. değer mi üzmeye kendimi, alçalmaya. zaten ben onu sevdikten sonra yüreğimde taşırım, gururuma laf ettirmem...

1|0
    1|0
  • Gurur mutsuz etmekten başka bir halta yaramıyor cidden. Gurur yaptım da ne oldu. Sonra pişman olup gururumu hiçe saydım. Bu sefer de karşımdaki gurur yaptı.

0|0
    0|0
  • hmm hayir fazla zorlamadim, istemiyorsa zorla degil ya sonra ne de olsa pisman oluyorlar ama bir kiymeti kalmiyor tabi.

0|0
    0|0
  • Yaptım ve yaptıklarımın hiçbiride buna değer olmadı hiç. herşey gidiyor elinde gurur kalıyor boşver

0|0
    0|0
  • asla gururumdan vazgecmem :_

0|0
    0|0
Yükleniyor...