Bir adaya düştünüz ve..

adada bir sandal, tam hayalinizdeki gibi bir kadın/erkek bir maymun bir de sopa var.

ve siz evlisiniz. eşiniz kaybolduğunuz için hüngür hüngür ağlıyor. ve maymunda adadaki kadın/erkeğe yanaşıyor.

ne yaparsınız?

• Sandala koyarım kadını/erkeği maymunu da sopayla bayıltırım. kaçarız.
    50% (1)57% (4)56% (5)Oy Ver
  • Benim eşim var. alırım sopayı kadını/erkeği ve maymunu bayıltırım. kaçarım ordan eşimin kucağına.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bırak kadını/erkeği maymunu alırım sandala uzaklaşırım.
    0% (0)14% (1)11% (1)Oy Ver
  • Sopayı alırım sandala uzaklaşırım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ne diyon ya sopayla maymunu bayıltıp sandalla uzaklaştırırım. baş başa adada yaşarız.
    50% (1)29% (2)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şıklardan anladığım kadarı ile erkekle kadın birlikte kaçamıyorlar bir araya gelince hemen cinsellik düşünüyorsun bu düşünce sisteminden dolayı kaybediyorsunuz zaten erkekle kadın adadan beraber niye kaçmıyorlar birbirlerine yardım ederler hem üzerlerinde ki yük hafiflemiş olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• maymunu keserim karnım acıkmıştı

0|0
    0|0
  • kadini sopayla bayilttiktan sonra sandala atlayip maymunla kacarim, maymunu da biraz ilerledikten sonra denize atar uzak diyarlara dogru yol alirim. ne sacma bir adaya dusmusum yine.

0|0
    0|0
  • la bu oyunu hatılıyom ben e kolaydaydı ılk okul 2 ye gıderken vardı ama bırde tavuk vardıı onu unutmussun ahahaha yarıldım ya gulmekten aklıma geldı ahaha cok saol ya dklfnşwsndg

0|0
    0|0
    • oyun mu :D

• bilmeden bir güzellik yapmışım :)

• ortalığı sakinleştirmek için sandalı parçaarl maymunları yakrım :D

0|0
    0|0
  • ıssızda o karı hiç bir işime yaramaz bana yük olur maymuna muz karşılığı bırakırım sopayla sandalı alıp kıyı kıyı britanyaya kayarım

0|0
    0|0
  • Ne diyon ya sopayla maymunu bayıltıp sandalla uzaklaştırırım. baş başa adada yaşarız.

0|0
    0|0
  • Gece insan soruyu bile anlamıyor :s

0|0
    0|0
  • Ben sandala biner kaçarım. maymunda kadını becersin

0|0
    0|0
  • maymunla teke tek açılırız şerefsizin kafasına kafasına vururum namussuz :D

0|0
    0|0
  • Maymun dişi mi , erkek mi ona göre cevaplayacam :D

0|0
    0|0
    • senle aynı cinsiyette. adaya bayan arkadaşlar düşseydi maymun kadın olcaktı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilemedim şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...