Siz hiç altınıza fışkırttınızmı ?

Zamanında olmadık yerde olmadık yaşta altınıza ettinizmi hey insanlar ? evet ya da hayır. anlatmak isteyenler kafalarına kurban anlatsınlar

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Yaa ben okuldan eve gelirdim hiç çişim olmazdı ama apartmanın aşağı kapısına geleyim acayip bir çiş gelirdi çok pis sallanırdım ıkınırdım sıkılırdım aacilen asansöre biner eve çıkardım.Sonra evin kapısının tam önünde ayakkabıyı çıkarmama ramak kala altıma salardım.Bunu birçok kez yaşadım :D Hala nedenini çözebilmiş değilim çok esrarengiz :D

0|0
    0|0
    • Lan varya adamsın. aynıyız yavrucum ama ben zar zor çoğu zaman yırttım. sağlam benim motor

• Al yavrum

• Adamın dibisin :D:D Teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 12

• Cok yapardim, kucukken hasta oldugum zaman tuvalete gitmeye usendigim icin yatagima cisimi yapardim annem bana kizmasin diye yere yatardim hemen uyurdum.

0|0
    0|0
  • Küçükken parkta arkadaşlarımla oyun oynardım hep,eve hiç çıkmazdım. Yaşım çok küçüktü tuvaletim iyice gelirdi tutamazdım artık. Yapa yapa koşardım eve. Eve gelince de utana sıkıla milletten saklana saklana üstümü başımı değiştirir tekrar aşağı koşardım.

0|0
    0|0
    • Erkekliğin önemini şimdi anladım biz ağaca salardık eve gitmemek için

• Çocukken oluyordur yani :D

0|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Ohooo küçüklüğüm hep öyle geçti yia

0|0
    0|0
  • Ben ilkokul 2 de ogretmenime asiktim. Ona evlenme teklifi ederken yapmistm sanirim. Bi de peygamber saniyodm onu. Cok kotuydu

0|0
    0|0
  • Hic olmadi

0|0
    0|0
  • Hayir

cocuklugumdan beri gunde yaklasik 50 defa lavabo ziyareti yaparim

0|0
    0|0
  • küçükken saklambaç oynarken sobelenmemek için yerimden kıpırdamazdım bu yüzden 2 kere altıma yapmıştım :D

0|0
    0|0
  • hep tam kapıdan girerken olurdu :D

0|0
    0|0
  • o da ne demek. iki ay kadar önce gece uyurken altıma yaptım. çok utandım ya. bir daha da 20 saat aralıksız tuvalete gitmeme girişiminde bulunmamam gerektiğini anladım. en son 13 sene önce altıma yapmıştım ciddi utanç sebebi oldu.

0|0
    0|0
  • Rüyanda sen sen ol tuvalette olduğunu görme. :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bebekken annem beni doktora götürmüş altımı açınca kadının suratına işemişim :D Annemde utancından yerin dibine girmiş hala dalga geçiyorlar benimle :D Sanki bilerek işedik amk.

2|0
    0|0
  • fışkırtmak?

la o değilde belediyenin önündeki fişkiyeyi kim kırdı?

0|1
    0|0
  • orta 3'e kadar altıma işedim yatağa muşamba sererlerdi

1|1
    0|0
  • yol olmadı hep deliği tutturmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Bende boşalmak anlamında sandım.

Tabiki yaptım. En son bizimkiler seni sınıfta arkadaşlarına söyleyecez dediler birdaha yapmadım ^^

0|0
    0|0
  • Çok şükür olmadı.

0|0
    0|0
  • olmadı ama binde birde olsa namazdayken tıslanıyor

0|0
    0|0
  • ben 3 yaşımda işemeyi kesmişim işemiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç öyle maceralarım olmadı