2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek Can Bonomo'nun şarkılarını nasıl buluyorsunuz?

Can Bonomo temsil edecekmiş.Adamı bugün tesadüfen keşfettim.Değişik tarzı var, beğendim ben.Siz ne düşünüyorsunuz?

Şarkılarına bakın bakalım...

link

link

• Beğendim.
    44% (26)38% (19)41% (45)Oy Ver
  • Beğenmedim.
    56% (33)62% (31)59% (64)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yahu soru başlığına takılıp 'günaydın' yazmayın.Ben yeni öğrendim olamaz mı? Sadece fikrinizi almak istedim.Beğendiniz mi beğenmediniz mi diye.
Bunlar da canlı performansları...

link

link

link

link

link

0|0
22|30

En İyi Erkek Görüşü

• bu tip yetenekleri seviyorum.gerçekten tarzı sıradan değil.müzikal anlamda da kalitesi var.every way that ı can gibi biz olmayan bir parçayla ödül alma hevesinde de olmayacak.alaturka bir adam bizden bir adam.zaten politik bir yarışma diye düşünüyorum lakin güzel bir parça olacak kanımca

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bence böyle amatör insanlar yollanmalı hep. Eurovision'u hangi avrupa ülkesi ciddiye alıp esas tanınmışları yolluyor mesela. İngiltere Iron Maiden'i yolluyor mu mesela ki Iron Maiden afedersiniz m.ksen yine katılmaz orası ayrı.

Amatörlerin önü açılsın bari bu şekilde. Can Bonomo iyi tercih.

2|1
    1|0
  • Bir dizide saftırik bir karakter rolündeydi yanılmıyorsam. Ordan hatırlıyorum. Elemanın değişik bir tarzı var, genç ve istekli, diğer pörsümüş şarkıcılarımızın yerine yarışmaya gönderilmesi gayet uygun olmuş. TRT de anladı eurovision'un vatan millet sakarya olmadığını.

1|0
    1|0
  • Ben Eurovision'da 'Sordum Sarı Çiçeğe' söylenmesini beklediğim için Yahudi birinin gitmesine karşıyım. Bir Müslüman Türk 'Rimi Rimi Ley' demeli her zaman, her konuda...

Fazla parantez içi ünlemi olan var mı?

1|1
    2|1
  • Dumanla hayko cepkinin karışımı gibi bi tarzı var ama bende çok beğendim kendisini..

1|0
    1|0
    • Evet bak iyi tarif ettin Duman ve Hayko karışımı ve çok iyi bence.

• Şaka bir yana birinci olup olmaması hatta eurovisiona girip girmemesi umrumda değil.. Trt kırk yılın başı işe yaradı sayelerinde kesfettim bu yeteneği =)

• Aynen ben de keşfettiğim için mutluyum:)

• kötü buluyorum ama rimi rimi leyli ley den daha iyi olacağı kesin:D

4|1
    0|0
  • dinledim birkaç şarkısını dediğin gibi değişik bi tarzı var fena değil gibi ama biraz duman özentisi gibi de geldi bana

0|0
    0|0
  • İyi veya kötü bekleyip görücez .

0|0
    1|0
  • Hiç beğenmedim. Bence Hande Yener gitmeliydi Eurovision'a. :(

1|0
    0|0
  • gözüm tutmadı umarım başarılı olur

1|0
    0|0
  • Bu tip aorganizasyonlar hep siyasidir sese değil siyasi kararların etkili olduğu organizasyonlardır g gitmesi gereken bana göre Feridun Düzağaç tabi ki benim fikrim bu kimine saçma gelecektir biliyorum o saçmaladan sıyrılan nadir insandır F.D

0|0
    0|0
  • Özgün tarzı var günümüz çağında türk ezgileriyle pop*rocku harmanlıyor bence gayet başarılı bizi en iyi şekilde temsil edecektir...

0|0
    0|0
  • yani avrupalıların tarzı pekde arabesk tarzı değil...

oysaki ülkemizde yaşauan insanlar genelde bu tarzı seviyor..o yüzden müslüm baba var.

değişik olması onun kişisel başarısını artıracaktır..

henüz dinlemedim..iyi-kötü diyemem...

0|0
    0|0
  • ya bana bu yürovizyon hani okul korosunun konseri olur ya böyle kimse afedersin .iklemez ama katılan bi de yakınları felan çok önemser öyle bişi gibi geliyo böle kımıl kımıl yani. :(

0|0
    1|0
  • rezalet.nereden bulduklarını okadar çok merak ediyorum ki.biride gelip yazmadı bu adam şudur şuradan buldular diye birisi açıklamadı burada

0|0
    1|0
  • ya allahın yarısmasına artık gencler gıtsın karıyer yapanlar sıcıp gelıyor. sonu guzel olsun genclık adına in...

0|0
    1|0
  • begendim

0|0
    0|0
  • Saskin iyidir :)

0|0
    0|0
  • erdal bakkal ve arkadaşları gitmeliydi bence:)

0|0
    0|0
  • trt nin torpillisi..ses yok,yorum yok..seçmişler işte..

0|1
    0|0
  • İster kazanalım, ister sonuncu olalım, umrumda değil.

0|0
    0|1
  • b.k gibi zaten dereceye giremedi

0|0
    0|0
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Kahtalı mıçının yabancı parçayla bizi temsil etmesini istiyorum. Bence hatadan dönülebilir.

0|0
    0|0
  • elenmeden sonuna kadar gıder ama ılk 4 ımksansız...

0|0
    0|0
  • şarkılarını beğenmedim.başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • dinlemeye değer bulmadım

önyargılıyım

0|0
    1|0
  • günaydın 1 ay oldu nerdeyse

0|0
    1|0
  • o kim la :o

0|0
    1|0
  • günaydın tatlım

tarzını ve sesini beğenmiyorum fakat iyi çocuk. finale bile kalamaz.

0|0
    1|0
    • Ben yeni öğrendim.Soru da görmedim bununla ilgili sormak istedim.Ben tam tersi düşünüyorum.Bence kalırız finale.

Kızlar Ne Diyor 22

• Hande yener olucaktı ya Allah korusun:S uff ödüm koptu resmen aman böyle iyi.)

2|1
    0|0
  • ben beğendim hoşuma gitti

1|0
    1|0
  • İyi bir derece alırız işşallah subaneke dinizim amin :))

1|0
    1|0
  • Farklı bir tarz,farklı bir ses.Ben beğendim hep aynı tür müzikler ve şarkıcılar var bence eurovision sayesinde bu adamda bayya iş yapıcak ve beğenilecek.Tabi eurovision şarkısına da bağlı.

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun ne diyelim :)

1|0
    0|0
  • futbolda da türk asıllı olmayan oyuncular oynatıyoruz. ingilizce şarkılarla, yabancı uyruklu sanatçılarla katılıyoruz. çok boktan bi iş olmasına rağmen nedense can bonomo hoşuma gitti.

1|0
    1|0
    • Yabancı uyruklu değil adam özbe öz bu yurdun, bu toprağın çocuğu. Yahudi olması birşeyi değiştirmez adamlar 500 küsür senedir burada sonuçta.

• Evet yarışma saçma ben kaç yıldır izlemiyordum ama bu yıl bu adam için izleyeceğim,benim de hoşuma gitti;)

• demek istediğimi anladınız başka yerlere çekmeyin.

• ben de tarzını değişik ve güzel buldum.başarı getirebilir."Meczup" baya baya güzel

1|0
    1|0
  • beğenmedim

0|0
    0|0
  • Severiydim zaten.Ancak katılmasından yana değilim.

0|0
    0|0
  • iğren ve ötesi

0|0
    0|0
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Yarı finalde elenir.

0|0
    1|0
  • Beğendim

0|0
    0|0
  • Beğenmedim.

0|0
    1|1
  • Ben oyunculuğunu da sevmiştim .Farklı ve en azından şarkıları basit değil...

0|0
    0|0
  • Guten morgen panpa.

2|0
    0|0
  • hangisi eurovision sarkisi meczup mu?belirlendi mi sarkisi?ben sevdim buarada azcik dumana benziyor ama iyidir iyidir.

0|0
    0|0
    • Yok daha belli değil eurovision şarkısı.Onlar kendi parçaları ama bence iyi olacak hissediyorum:)

• Aynen ya.Yok yok çok iyi seçim olmuş.Hem yeni yetenetek tanıdık fena mı:)

• evet ya iyidir iyidir.

• Müzik tarzı pek hoşuma gitmiyor. Ama bir pop sanatcısını göndermelerindense amatör bir isim göndermeleri hoş olmuş. İzlemeyeceğim, ne olursa olsun..

0|0
    0|0
  • dinlemedm pek dinleyeceğim en yakın zamanda

0|0
    0|0
  • 1-2 sarkisi hos ama baya amator. Aslinda dogru bir secim oldu, amator yarismasi zaten. Buyuk ihtimalle de turkce soyleyecekmis, pek iyi bir sonuc alacagimizi dusunmuyorum ben.

0|0
    1|0
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...