Özgüveni şişman kadın, Güzel kadındır..!! mı ?

Günümüz estetik anlayışına göre güzellik fit bir vücuda sahip olmak anlamına geliyor. Zayıflığın günden güne idealize edilmesi beraberinde hem sağlık sorunlarını hem de yeni yeni tartışmaları getiriyor. Ancak tartışmanın kilolar üzerinden değil özgüven üzerinden yapılması gerektiğini düşünüyorum .. sizin düşünceleriniz nelerdir..?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın kendine özgüveni kendini salmak olduğu gibi kabul etmek değildir. Gerçek özgüven kendini layık gördüğü yer ve durum için savaşmalı ve onu kazanmak için elinden geleni yapmaktır!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güzel kadınlar genelde şişman oluyor:D herkesin özgüveni fışkırırsa vay halimize kezbanların özgüven tavan olsa beğencek misin?:D

0|0
    0|0
    • ya bu devirde bence bakımsız kadın pek yok en azından genç herkes biliyor gibi

• hmm bana sorarsan güzellikte özgüven payı vardır çünkü özgüveni olan insan yansıtmasını bilir yansıtmasını iyi bilen de kendine bakar da bak doğru. kilo kısmına gelince kimine 0 beden yakışıyor kimine balık et... hatta bazıları var tombiş tombiş çok tatlılar...:)

• Güzellik, modadır. Değişkendir. Eskinin "tarlada çalışmaktan kararmış fakir" ya da "sokaklarda sürtmekten güneş yanığı olmuş fahişe" algısı yerini "deniz kenarında tatil yapacak ya da solaryuma girecek kadar zengin" fikrine bıraktı.

0|0
    0|0
  • bebem balık et sağlıklı değildir :) hafif kaslı sportif vücut sağlıklıdır dirençlidir. adı üstünde fazlalık. ben sadece sağlık kısmına odaklanıyorum suan. bu tür vücudu olan kişinin duruşu bile değişir. tabii ki kendine güven verir :). haklıdır da.

0|0
    1|0
  • fazla öz güven iyi değildir :)

0|0
    0|0
  • yaa balık etli ve şişman kızların çok güzel yüzleri oluyor yüz konusunda kimse onları geçemez fizikde bazı balık etliler çok sexi olyrlar fizikleri güzel olmasada göğüsleri kalçaları hoş oluyor yaa yüzleride güzel olunca maşallah diyosn

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakımlı kadın güzel kadındır .şişman kadının özgüveni tavan yapıpta mini etek giymesi tamamen göz kirliliğidir

0|0
    0|0
  • özgüven evet önemli

0|0
    0|0
  • şişman zayıf fark etmez her daim özgüveni olcak hatunun :) yanı zamanda erkeğinde

0|0
    0|0
  • Özgüveni şişmiş olsun yemişim güzelliğini s.ktirsin gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...