Kızların makyajı varsa erkeklerin de sakalı var diye düşünüyorum

erkekler sakalını kesince tüyü yolunmuş tavuk gibi kalıyorlar :P çok değişiyorlar öyle değil mi :D

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Face de bir gun bir resim paylasilmisti kopyalamayi dusunemedim. yabancilarla Turklerin davranis kiyaslamalari yapilmisti. Hepsini tam hatirlamiyorum ama son kiyaslama suydu:

Tras olursunuz ya da var olan sakalinizi kesersiniz yabancilar guzel olmus yakismis genclesmissin vs derler ama Turkler ''Bu ne lan g*tume benzemissin der'' yaziyordu. Bu soruyu soran bayaninda benzer laf etmesi de tam tuy dikmis oldu. nasil bir milletiz ve kafa yapimizin ne kadar igrenc insanlik disi oldugumuzu bir kez daha ortaya koymus oldu.

0|0
    0|0
    • yoo ben bir espri gördüm 9gag de aynen de benim dediğim gibi dalga gecmiş adamlar

• 9gag facebook da

• Turk facesi ise normaldir ama yabanci gag da oyle birsey yok. Dedigim gibi Turklerin yazacagi soyleyecegi basit birbirini asagilayici sozlerdir. Akli baska yerlere calisan bir milletten de daha iyisi beklenemez zaten.

Erkekler Ne Diyor 12

• haklısın diyorum

0|0
    0|0
  • bak bu doğru bende böyle oluyor aynen =) kesince yolunmuş kaz gibi hissediyorum kendimi :D

0|0
    0|0
  • birazdan profilimde resim paylaşıyorum ne olduguna kararı arkadaş grubuma bırakıyorum. profili ziyaret edenler duvara karalasın bir şeyler kimin geldiğini anlayayım .

0|0
    0|0
  • tabiki tuysuz tavuk gibi olmayi sevmem :) kirli sakal bazen biraz daha uzun bir ara top sakal yaptim simdi de yine top sakal ama biyiklari kesiyorum begeniliyo :) ama saclarim dokuluyo aralandi o kotu :(

0|0
    0|0
  • Çok yerinde bir tespit :/

0|0
    0|0
  • kendimi cıplak gibi hissediyorum :(

0|0
    0|0
  • AYNEN ÖYLE ve artık kirli sakal bırakıyorum :D

0|0
    0|0
  • bendede var sakal ama sakal aslında araplara ayit sıradan birşeydir sakalsız olmak tercihimdir...

0|0
    0|0

• bıyıklımısın sen?

0|0
    0|0
  • Güzel tespit.

0|0
    0|0
  • öyle değil ---

0|0
    0|0
  • biz de köse olanlarda var ama sizde makyaj yapacak yüz hep var.ne olacak şimdi :/

0|0
    0|0
    • bence bir tek koreliler ve japonlara yakışıyo bu köselik :D

• görmeden birşey diyemem :P

• evet:)

Kızlar Ne Diyor 8

• Yumurta gibim <3

0|0
    0|0
  • ben kirli sakal severim mesela evet :) ;)

0|0
    0|0
  • Haklisin degisiyor ve sakal erkeklere cok yakisiyor bence

0|0
    0|0
  • Kirli sakal bıraksınlar. Yakışmayanını görmedim

1|0
    0|0
  • doğru.

0|0
    0|0
  • Sakal surati cok degistiriyor katiliyorum*sakali kesince daha bir tatli duruyor

0|0
    0|0
  • Evet , öyle . Sakal bir çekicilik katıyor .

0|0
    0|0
  • Sakalsız erkege erkek demem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...