Yaşını Göstermeyen arkadaşlar 1 DK bakarmısınız?

35 yaşında olup 25 gösterenler.Kendi yaşlarından genç görünenler 1 dakika bakarmısınız?

Bazı insanlar yaşlarını hiç göstermezler oldukları yaştan 5-10 yaş genç gösterenler var.

Mesela iş hayatında eğitim hayatında karşılaştığım bir şeyi anlatayım.

Kursa giderken bir bayanla tanıştım ama yaşını hiç göstermiyor. Bende yaşını bilmediğimden dolayı ismiyle hitap ediyordum.Sonra merak edip yaşını sordum 35 dedi inanmadım kimliğini gösterdi.

İster istemez yaş farkından dolayı abla diyemi hitap edeyim yoksa isminizle mi diye sordum farketmez dedi

Böyle bir durumda size nasıl hitap edilmesini istersiniz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 33 yaşındayım pekçok defa dediğin gibi şeyler yaşadım kimliği görene kadar inanmıyor kimse :) bunun dezavantajları da oluyor bir yandan iş konusunda ilk görüşmeye gittiğim insanlar yaşımı küçük sanıp deneyimsiz yani mezun birini göndermişler diye yaklaşıyor korkuyorlar başta :)

hitabetme mevzusuna gelince çevremde benden küçük pekçok kişi iş arkadaşlarım falan ismimle hitabeder ve bundan hiç rahatsızlık duymadım şimdiyekadar . nedeolsa kadınlar yaşlanmayı sevmez iyi geliyor doğrusu :)

0|0
    0|0
    • :)

genç göründüğünüz için kıskananlar olmuyormu?

• kıskanıyorlarsa bile hiç farketmedim ama benden küçük kızların saçlarım konusunda iç geçirdiğine bikaç kere şahit oldum . beyazım yoktur ve saçlarımı boyatmam. iç geçirenlerde her ay beyazları için dip boyası yaptırıp tonla para harcayanlar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bnde 22 yasindayim herkes 15 yasindayim sanip ergen muamelesi yapiyo.sonc olarak alistim buna ve farketmiyo ne dendigi.o kadinda ne dersen de farketmez ismiyle hitap etmeye devm edebilirsin ilk karsilastigi bisey değildir ve yargilamaz seni

0|0
    1|0
  • Kendi ismimle ama sonuna abla eklesen fena olmaz yani

0|0
    0|0
  • ismiylee hitap et. bir de bekarsa "abla" dan hoşlanmaz pek

0|0
    0|0
  • Abla denmesını asla ıstemem adımı soylesın :)

0|0
    0|0
    • abla denilince bazı bayanlar hakaret olarak algılıyor.

Neden?

• bana sadece kardesım abla desın :) zaten buyuk bır de bunu hıssetmek ıstemez :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...