Panik atak hastalığının en belirgin belirtisi nedir?

Panik atak hastası olan var mı burda? En belirgin rahatsızlığınız nedir?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda:sokak ortasında apış arasını kaşımak , yoldan gecen adamların mahrem yerlerini incelemek ,sulanarak bakmak veya sözlü taciz veya yakışıklı erkelerin yanında genizden yem yeşil tükürmek birde dili ile dudaklardaki kalıntıları temizlemek gibi belirtilerle başlar , bu yan etkiler görüldügünde lütfen bir hovardaya baş vurun

yetkili hovarda:05332 5545 3151

ahahahahahahahhaaha

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ani hareketler yapar, kıçı oturmaz, hayal gücü kuvvetlidir, Sinirinde karşısında ki kişiye zarar verir, Kimse yoksa kendine verir.

Cut.

1|0
    0|0
  • Yanlız kalmaktan korkmak

0|0
    1|0
  • panik ataka hastalığı paniklemek değildirr.. ani gelen kalp çarpıntısı nefes darlığı aniden basan ölüm korkusu en belirgin özellikleridirr

0|0
    0|0
  • Çarpıntı gelir

0|0
    0|0
  • panikliyorum :)

0|0
    0|0
  • Bir hastalığının olduğunu düşünürsün ama hiç bir doktorun ne olduğunu bulamadığını düşünürsün.

1|0
    0|0
  • Ne yaptığını bilmiyosun,sakinleşincede hatrılamıyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O his o kadar kötü bir his ki.. sanki boğuluyorsun ya da bir an işte cok fena oluyosun.. kalbin hızlı atıyo, aynı anda hep terleyip hem titreyebiliyosun.. bünyendeki stresin zorlanmasıyla oluşur genelde berbat bir hastalık.. dideral diye bir ilaç var kısmen de olsa iyi geliyor bana ..

0|0
    1|0
  • Bence en belirgin rahatsızlığı çok heyecanlanmak. Mesela hoca tahtaya çıkarırdı panik olurdum, heyecanlanırdım.

1|0
    0|0
  • bnde panik atak hastasıyım hafif bir rahatsızlık hissedince kendinde hemen paniğe kapılıyosun kalp çarpıyo mide bulanıyo falan hayatının hergünü öyle geçicek zannediyosun hiçbi doktor bişey yapamazmış gbi sadece kendinde olduğunu düşünüosun o hastalığın

1|0
    0|0
  • Bende böyle birşey yok ama telaşlıyorsun özellikle mesela bir yere gideceksen ve gecikirsen elin ayağın birbirine falan giriyor .

1|0
    0|0
  • mesela evden bir ses gelmesiyle irkilmen halbuki galipten sesler pani ataklık

1|0
    0|0
  • sürekli panik hali.düz mantık yeaahhh <<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...