Sevdiğiniz insan evli birisi olsa vaz mi geçersiniz bu aşktan yoksa?

Evli erkeğe aşık olmush olsaydınız veya olanınız varsa nasi yani ne yaparsınız ne düşünürsünüz bu ilişkiniz konusunda.karısını boşamasınımı talep edersiniz sizi ikinci eş olarak almasını mı istersiniz yoksa vaz mı geçersiniz ondan?aşkı bitirmek kolaymı ki?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Büyük konuşmak gibi olmasında evli birini yoldan çıkartacak karaktersiz biri değilim.Nişanlı olsa bile görüşmem tutki evli işim olmaz.Ben onun yuvasını yıkcam başkası gelcek benim yuvamı yıkcak hiç gerek yok dünyada ondan başkasımı yok mk.

0|0
    0|0
  • ikinci eşim olarak alırım

fakat türkiyede erkekler genelde 2.leri kullanıyor

gizli ilişki ve zinaya atıyorlar

tavsiyem böyle bir durumdaysan

ilişkini kimseden gizleme

erkeğin pısırık ve korkak olduğunu görüceksin

0|0
    0|0
    • Bunu cok dusunuyorum ama dogrumu olur bilemiyorumki

• sakın kendini kullandırma

varsa cesareti ilişkisini ilan etsin

aksi taktirde türkiyede hem kullanılan lar içinde kalırsın

sonra bir kenera atılırsın

• Yardiminiz icin cok cok tesekkur ederim.saolun

• aşkmı? yasak aşk diceksin hatun.. yuva yıkanın yuvası olmazmış bunu duymadınmı.sen yıkarsın bir yuvayı seini yuvanı yıkarlar anlarsın... kimsenin ahı kalmaz kimsede. aklını topla... unutcaksın başka çaresi yok... benciller...

0|0
    0|0
  • Ne olacağı belli olmaz ama zor olsa da aşkımızı kalbimize gömmek bence en doğrusu.

0|0
    0|0
    • Ama benim fikrimce biz hayatimizda biazda belkilere yon verirsek sonradan keskelerimiz az olur ozaman.cnk siz dediginiz gibi ne olacagi belli degil.kesturip atmak inaninki bunu yasayan birisi icin cok zor.Rabbim kimsenin bashina getirmesin bu aciyi.cnk insan bitiyo

• özel mesaj gönderemiyorum,beni eklermisin?

• şimdi vazgeçerim diyecem bu sefer büyük konuştuğumdan dolayı Allah başıma verecek kömür olcaz

0|0
    0|0
  • Kendi isteklerim için başkasının yuvasını yıkamam

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olmamalı.Bir Yuva mı yıkıcaksın ? eğer eşinden ayrıldıysa tamam da, bunun dışında kalbine gömüp çekip gitmekten baska bir çaren yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yuva yıkanın yuvası olmaz arkadaşım Allah öyle şeylerden korusun herkesi. doğru değil aşıkta olsan evli biirisiyle olmak.

0|1
    0|0
  • asla büyük konuşmak istemem ama ayırmazdm ya onları yuva yıkanan yuvası olmaz acı çekerdm tbi ki sevdiğineden ayrılmak zor ama ortada bir yuva var

0|0
    0|0
    • Haklisiniz asla asla deme diye bir laf vardir.ki hep oyle diyenlerin bashina gelir bu tur olaylar

• Malesefki evet:(

• kendini elinden geldikçe uzak tut bugün snn için karısını bırakan yarn başkası içinde seni bırakır hem bir yuva kolay kurulmuyor

• Ask kolay bitmez ama bir yuvada ask icin bitirttirilmez.askimi kalbime gomer vazgecerim.bunun baska yolu yoktur cnku bilirim ki o kadinin yerinde gunun birinde bende olabilirim

0|0
    0|0
  • Vazgecerım sanırım. Bosanmasını ıstemem cunku yuva yıkanın yuvası olmaz. Ikıncı esı de ben kabul etmem

0|0
    0|0
  • Evli bir adama aşık "olmuş" olsaydım içten içe severdim hep ama onun bulunduğu yeri terk ederdim,yüzüne dahi bakmadan çekip giderdim. Asla yuvasına bulaşmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Yuva yikma derim

0|0
    0|0
    • Ya o adam yuvasini yikmayip ama varsa yoksa sensin benimcin diyorsa?

• Yuva yikanin yuvasi olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...