2 gün önce yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Kızlar sorum size, yardımcı olun ne olur?

2 gün önce yüzüme lazer epilasyon yaptırdım, yaptırmadan bir hafta önce bıyıklarımı aldırmıştım lazer epilasyon esnasında çok tüyüm yoktu. Neyse 2 gün geçti bugün birazcık bıyıklarımın çıktığını farkettim iple cımbızla alsam ne our bilgisi olan tecrübesi olan biri yardım etsinnn teşekkürleeerrr

Güncellemeler:
Demek istedigim su an iple almali miyim yoksa bir sonraki seansi beklemeli miyim

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Seanslar bittimi bilmiyorum ama ek bilgi olarak sunu soyliyebilirim Tüm seanslar bitmiş bile olsa kıl tüyden tam anlamı ile kurtulmak mümkün değil sadece sayılarını azaltıyorsun alıp almamakta sana kalıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir sonraki seansa kadar almamalısın.Eğer kontrol seansına gideceksen 15 gün sonra orda tekrar atış yaparlar.Seans aralarında kendi müdahelelerin süreci uzattır.Konuyu bildiğim için yazdım.

1|0
    0|0
  • sana sakal traşı daha uygun olur

0|0
    1|0
  • Sen nasıl kızsın ya

0|0
    1|0
  • bu arada tüyler ne kadar büyük ve koyu ise laser o kadar kolay yok eder

0|0
    0|0
  • jiletle alman gerekicek artık.keşke bıyık aldırmasaydın

0|0
    0|0
  • tüh ya ben kız değlim nolcak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır seansı bekle lazer tedavisi sırasında ip, veya ağda sakıncalı. Jiletle alabilirsin, ben öyle yapıyorum, biticek nasılolsa.

0|0
    0|0
  • bu işi yapan biri olarak birincisi epilasyon öncesi minimum 3 hafta boyunca ip cımbız gibi şeyler kullanmaman gerekirdi işlemin boşa gitmiş nerdeyse. ikincisi epilasyon yaptırdıgın sürece kesinlikle kökten çekme işlemi (ip,cımbız) yapmaman gerek. son olarak yüz bölgesi epilasyonunu heryer iyi yapamaz her makine iyi sonuç vermez araştır öyle yaptır derim. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ben yüzüme yapdiriyorum

tüyleri artik kökünden alamassin

jiletle almalisin kökün kalmasi gerekiyorki her seyans köke fayda edip öldürsün

0|0
    0|0
  • Hayir hic elleme.

Killar tabiki cikacak birden pat diye kesilmiyor.

O cikanlar dokulur kendiliginden.

iple filan mudehale etme.

0|0
    0|0
  • bir sonraki seansı bekle, sabır

0|0
    0|0
  • alırsan lazerin etkisi kalmaz ki onlar dökülücekler :(

0|0
    0|0
  • Hic ellememen gerekiyor, diger seansi bekle.

0|0
    0|0
  • almamalısın diye biliorum.

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz.Başka seansıda vardır. ondan önce tüylü olamsı yeterli sıkıntı yapmaz.

0|0
    0|0
  • dokunulmaması gerek diye biliyorum çünkü eğer bıyık kısmını da aldırıyorsan kökleri belli olmaz ip veya ağda ile tam emin değilim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...