Yalanın içine düştüm resmen..

ben bir çocucugu çok seviyorum.ona bunu söyledim o zamanlar arkadaşça gördüğünü söylemişti.neyse muhabbetimz devam ediyodu.sonra bigün buna bir konser var oraya gidicem dedim.hatta biletini bile aldım dedim(kafamda gitmek vardı) almadıgım halde :( param yoktu alamadım. cocugada gıtmıyorum demdim. çocuk aynı konsere bilet almış ama oda sevdiği için o sanatçıyı. bana beraber gidelim falan demedi ama kiminle gittiğimi sordu heralde benden bekledi. bende tepki vermedim ama gittim biliyo. yani şimdi biletim olsaydı kesinlikle onunla giderdim... ama o bileti almış bende ezik gözükmemek için bende aldm gidiyorum demştm.. gittim biliyo. yani aynı konsere ayrı ayrı gittik gibi oldu düşünüyo. çok rezil bir durum dimi napcam ben :((:(

Güncellemeler:
doğruyu sölicem param yoktu dicem..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• konsere gidemedim sonradan bir işim çıktı çok üzgünüm nasıl geçti konser diye mesaj at gitmedigini anlasın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapacak bir şey yok cicim çocuk kendisinden hoşlanmadığını düşünmüş...eğer gururlu bir tipse senden uzaklaşır yok ama yılışık birisiyse daha da yapışır sende kendini naza çekersin olur biter...

0|0
    0|0
    • ama hala seviyorum :(

• acık acık anlat şunu anlayamıyom bennn:d

• neyse tatlım sen bu çocuğu kafaya koymuşsun yapacak bir şey yok...

• bence en güzeli ney biliyormusun doğruları söylemk gbisi yok çünkü söylenen bir ufak yalan ve ardında geln yalnlar kesilmiyo yanlış anlma yaln söyledin demiyorum yani paranın olmaması çok norml bir durum gt her şyi bütün doğruluğu ile anlat zaten sana karşı bir sewgisi varsa bu drumdan fazlasıyla memnun kalacktır arkadaşım

0|0
    0|0
    • sevgilim değil bişey değil aslında boşverr

• boşver deme ya da sen boşverme sewiyosun işte konuşup kaybetmektenmi korkuyosun ?

• Bence doğruyu söyle. Hem onu etkiler hem de başkasıyla gittiğin imajını ortadan kaldırır.

0|0
    0|0
  • yahu direk konsere gitmedim desene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalanla bir yere varilmaz !açık açık söyleseydin !

0|0
    0|0
  • çaktırmayacaksın konusu açıldı mı hemen kapatacaksın

0|0
    0|0
    • ee nasıl geçti falan dicek ne dicem :(

• güzeldi sende gittin işte filan de veya ben o gün rahatsızdım erken çıkmak zorunda kaldım de

• doğruyu söyliyim boşver gitmedim param yoktu diyim..

Yükleniyor...