Kızlarda farkettım bunu DNA yapısının hepsınde aynı huyu barındırması

evet neden kızlar hep savunmaya geçip duygusalaçıdan bombardımana tutuyorlar erkeklerı ben senden farklı bir şey beklerdım ,ben bunun ıcın mı bu kadar dusundum ,ben ben ben gıbı sorularla karşısındakını duygusal olarak ezmeye çalışıyor neden yapıyorsunuz bunu kızlar bır kez olsun erkek gıbı dusunemez mısınız ? alttan alıp sorgulamasanız olmaz mı ?

Güncellemeler:
bu soruda kastettıgım şey başka yere sapıyor ben şunu dıyorum eşini sevgılını dınleyeceksın lakın kendı ıcınde dusunduklerı şeyler ufak fındık kabugunu doldurmazken nıye ağızlarından çıkınca buyuk bır şeymıs gıbı savunuyorlar anlamıyorum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla zaten hangisine sorsan ben öyle yapmıyorum der ama yapıyorlar , duygu sömürüsünü öyle bir yapıyorlar ki karşıdaki erkeğe öyle yıkıcı laflar ediyorlar ki , ufacık bir sebepten öyle ağır laflar sylüyorlar insan şaşkına dönüyor , sen ona çok ufacık bişeyi sorsan ah beni nasıl kırdın nasıl üzdün triplerine giriuorlar hemen..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçte öyle değil ?

0|0
    0|0
  • Allah aşkına ya şu mübarek ramazanın hürmetine genellemeyin artık yaa. Nereden biliyorsun? Ben hiç kimseyi sorgulamadım şu zamana kadar. Neden aynıyız gibi bahsediyorsun? Yapmayın şunu yeter gayrı ya.

0|0
    0|0
    • genelleme yapma olayını bende sevmıyorum ama sebebı serbest pıyasa tutışko genelleme yapmasam kımse soruya prım vermez ugramaz sıstem boyle malesef anladın mı ?

• Ben boyle yapmam mesela, genelleme yapmak gercekten yanlis.

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar narindir hassas düşünürler

0|0
    0|0
    • lafını dinlemiyorsa boşver gitsin tabi ne diyorsun oda varya birde sevgili olarak biraz saçma kaçabilir sınırlamaların

• evet haklısın ama zarar verıyor yıpratıyor bunuda bıl.

• sevgilim yok kafam rahat amannnn:))

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle birader. Bir kızla tartışmaya girip de "hay ağzımı açmaz olaydım" demeyen erkek yoktur herhalde. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama her defasında suçlu ben oluyorum. Haklı da olsam farketmiyor arkadaş. Nasıl yapıyorlar bunu ya :))

0|0
    0|0
    • sorma kasıtlı sordum zaten bırde ınkar edıyorlar aynen hay boyle soylemeseydım dedıgım çok oldu ama muhalefetler herşeye kabullenemıyorlar hareketlerını tavırlarını olçmeden konusuyorlar bu yuzden çok kışi esınden ayrılmıtır. ağızlarından bazen cıkan sozlerın luzumsuz oldugunu gereksız bır tartışma oldugun olcemıyorlar takılınca takılıyorlar anlıyacagın..

• Filmi de mi var? Hiç haberim yok. Dizi 5 sezon oynadı. Yeni sezon 1-2 haftaya başlayacak.

• evet var fena degıldı zaten konusunu okuyunca dızının ordan aklıma geldı

• O kadar çok boş vakitleri var ki rahat batıyo ufacık şeyleri bile düşünüp dert etmeye başlıyolar buradan geliyor galiba bu sorun.

0|0
    0|0
  • Öyleler ama hepsi diyemem çoğu.Ergenlikten bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...