Üniversite okumak ? ? ? ? ?

Üniversite deneyimi olanlardan ''Üniversitede başarılı olmak için ilk günden yapılması gerekenler'' sorusunun cevabını istiyorum.Zahmet olmassa yani.Birde kızacaksınız ama üniversitede ''bu iyi çocuktur'' denmesi için ne yapmamız lazım ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine yeni bir tarz bulabilirsin mesela.

Üniversitedeki kimse seni hiç tanımadığı için kendini istediğin gibi tanıtabilirsin.

İlk önce kendini nasıl tanıtmak istediğini bulmalısın. Daha sonra kendini o kişiye büründürmelisin.

0|1
    0|0
    • İşte bu kadar teşekkür ederim

• Rica ederim :)

Danışmak istediğin ne varsa bana sorabilirsin.

Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. :)

• Tamam nicki not aldım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• İlk gün diye bişey yok lisede nasılsan üniversitedede öyle olucaksın çevremde var çok gördüm lisede pembe tişört giyince iii... diyolardı üniye gittiler kırmızı pantolonla geziyolar :D

yani üniversitenin kibrine kapılma yeter kızlar şöyle beğenir böyle beğenir deyip saçını sakalını uzatıp saf gibi küpe takma.Erkek olman yeterli.Beğenmezlerse beğenmesinler çokta tın.Zaten başarılı olmak istiyosan karşı cinsi etkilemeyi düşünmüceksin ayrıyetten saçma kıyafetler ve sms tarifelerinide unutucaksın

hani ben üniversitedemiyim hayır değilim bu sene başlıyorum :D ama arkadaşlarımda gördüklerim bunlar.Olmadıkları gibi davranıp olmadıkları gibi yaşıyolar.Kendin ol adam ol yeter.Veee siyaset yok tabiki üç beş tane çapulcu seni falanca şahıs ülkeyi kurtardı şunu yaptı bunu yaptı masallarıyla çizgiden çıkarmamasına dikkat edicen

0|1
    0|0
    • İkiniz çok iyi anlattınız ama ilk ona tıkladım en iyi cevap diye çok teşekkürler bu yazıda en iyi cevap

Yükleniyor...