Özel bir gün için özel bir yemek önerirmisiniz..

merhaba ben özel birini iftara çağardım ne yemek yapsam özel olur sizce ben bonfile ya da cordonblue düşünüorm ama daha güzel özel fikirleri olan varsa lütfen paylaşın yardım edin özellikle et olmasını istiyorum ve sulu yemek hiç sevmem önermeyin lütfen

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yahu özel yemek derken şu gavur işi şeylere özenmeyin be abicim. Başlayın bir çorbayla, sonra pilav-sote filan bunları yiyin ..

0|0
    0|0
    • ha gavur olmayan eti sadece köfte olarakmı yicek yani bu kadar cahil kalmayın şarapla terbiye etcem demedim gavur ne alakaki özel biri için özenmek istiyorum

• taam siz suşi yiyin :(

Kızlar Ne Diyor 1

• maklube ve tirit te çok güzel olur

0|0
    0|0
    • maklube değilde tirit güzel olabilir saol

• size özel menü :) tarhana çorbası , tirit, çoban salta ,ayran, kuru fasulye oloabilir pilav bence gerksz gibi geldi siz bilirsnz

• kuru fasulye gerek yok canım iki ana yemek kim yicek tirit ve penne yaparım belki fesleğen soslu ya da yada pesto penne ama saol öneriler için

Erkekler Ne Diyor 1

• körili lö makkarna ile yapılan akdenis soseletalı ağır alman saleta. içeçek olarak anenasla karısık tatlı portakal suyu onerımdır. afıyet olsun.

0|0
    0|0
    • kendimi iyi aşçı sanıodum ama dediklerini bilmiyorum zaten köri soslu tavuk düşündümde onu iyi sotelicek tava bulamadm evde :)

• ya ne olacak dostum onden corba sen yaap ama makarna az yaglı ve sos secenegı olsun. ana yemek onun sevdıgı olursa daha ıyı olur. eziyete donmesın. ii eglenceler.

Yükleniyor...