Flört ettiğim kız cok sammiydik neredeyse hergün konusuyordum 3 gün hic mesaj atmadım attığımda soğuk davrandı

Szice neden 3 güne birin filan bulamaz biliyorum 3 gün hic mesaj atmadım oda atmadı cok samimi olan kız birden kısa cevaplar vermeye basladı ama cevap veriyordu yani ne yapayım kızı cıkartayımmı hayatından istemiyor gibi ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Senden kaynaklanmıştır nüyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • ama arkadasım oda yazmad ı bu sürede o yüzden istemiyor diye düsünüyorm sürekli hmm peki bilmiyorum tarzı konustu iyi geceler dedim bende cıktım ne yapayım

Kızlar Ne Diyor 5

• Siz hepiniz odunsunuz

0|0
    0|0
  • Sıkılmış kız işte.

0|0
    0|0
  • ya belki de naz falan yapıyor kızla konuş önce bir bence

0|0
    0|0
    • na zz yapıcak birsey var mıortada

• Bil bakalım niye?

^^

0|0
    0|0
    • ama arkadasım oda yazmad ı bu sürede o yüzden istemiyor diye düsünüyorm sürekli hmm peki bilmiyorum tarzı konustu iyi geceler dedim bende cıktım ne yapayım

• Sen hem bunca zaman yazma sonra kız nıye soguk de. Madem yazcaktın 3 gun boyunca nıye yazmadın madem yazmadın 3 gunun sonunda nıye yazdın. Kafamda deli sorulaarr :D :D

1|1
    0|0

• Bırak gıtsın.

• aynen ne yapması gerekir o durumda söylede bilgi olarak kalsı + 1

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 Gün neden yazmadın ^^ Yaz tekrar nedenini belirt sonra biraz alttan al düzelir belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...