Rezil olduğunuz bir anınızı yazarmısınız?

lütfen cevap veriniz.

frikik vermek,ayakkabının topuğunun kırılması,...

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Elimde poşetlerle yorgun yorgun merdivenlerden çıkarken yanlışlıkla alt komşunun kapısına vurmakla kalmamam ya neden açmıyorlarki diye içimden tekrarlayıp tekmelemeye başlamam ve alttaki teyzenin kapıyı aradan açması ve bana korku dolu bakışları bidaha teyzeyle konuşamadık...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• havuza girecektim elimde bone vardı duştan geçtim 2 merdiven vardı merdivenden sonrada ayaklarını soktukları ilaç.. tam adımımı attım tam o sırada saçlarımdaki su yüzüme akınca mrediveni göremedim ve kenarına basıp ayaklarını soktukları ilacın içine düştüm bozuntuya vermeden bonemi o sudan alırmış gibi yaptım ama havuzda 5 tane erkek vardı arkadaşlarım gülmeye başlayınca onlarda gülmeye başladı.. ve ben gülmekten kalkamadım :D

0|0
    0|0
  • hani filmlerde olur ya, sandalyeye oturcakken altından çekerler ve yere düşersin. aynısı oldu. ama sandalyeyi çeken çocuk bunu kasıtlı yapmadı. suratındaki o korkuyu hiç unutmam. "abla dalacak bana" baışı vardı.

0|0
    0|0
  • Sadece kulakliktan muzik dinledigimi zannediyordum bir de baktim ki ses disari da cikiyormus

1|0
    0|0
  • altıparmak caddesinin orta yerinde etekle düştüm..

0|0
    0|0
  • Hastalayıp farketmemiştim. Önlüğümün arkası hep kan olmuştu, gören olmadı galiba. Olduysa da bana kimse hissettirmedi, alnından öpülesi insanlarmış demek ki.

0|0
    0|0
  • kisin buzdan kayip dusmustum :-D

0|0
    0|0
  • daha geçen gün yolda yürürken ayakkabımın topuğu kırıldı

0|0
    0|0
  • denizden çıkarken bikinim açılmıştı rezil olmuştum

0|0
    0|0
  • hayr yazmam

0|0
    2|0
  • köyde kenara edeyim dedim amcama yakalandm

2|0
    0|0
  • Şehirin ortasında, kalabalığın olduğu bir merdivende yuvarlanarak düşmüştüm

0|0
    0|0
  • cam kapıya kafa attım görmedim geçmeye çalıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bigün bir arkadaşımın bakkal dükkanın önünde oturuyoruz,telefon geldi ve bişeye sinirlendim,küfürlü konuşacağım için bakkalın içine girip küfür edeyim dedim,elimde telefon konuştuğum kişiye küfürü giydire giydire daldım bakkala ,içerde kadın varmış,yerin dibine girdim vallahi :)

0|0
    0|0
  • Okulda bir çukur vardı yağmur yağınca orası su doluyor. bizde arkadaşlarla zıplardık üstünden. karşımdaki mal beni beklemedi aynı anda zıpladık tam suyun ortasında çarpıştık. çiftleşme gibi anasını satim baştan sona 2 erkek ıslandık.

1|0
    0|0
  • okulda herkesin önünde dayak yemek

0|0
    0|0
  • altıma yapmıştım 4 ders pohlu pohlu oturmuştum 2. sınıftayken asgdahgsfdh

0|0
    0|0
  • vallahi yok nerdeyse

0|0
    0|0
  • lisedeyken bir konuyu anlatmak için tahtaya çıkmıştım. tam o sırada hem hapşırık hem gaz aynı anda geldi. sessiz hapşırayım derken diğeri... evet tam hapşırdım ve şiddetli bir şekilde osurdum. sesi sınıfta yankılandı resmen. kahkahalarını hala anımsar gibiyim...

5|0
    0|0
  • Başkasının beni burnumu karıştırırken görmesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...